Šių metų „Eurovizijos“ finale – netikėtas šešių konkurso nugalėtojų pasirodymas

Helena Paparizou / „Scanpix“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-25 19:51
Europą vis labiau užvaldant „Eurovizijos“ karštinei, konkurso rengėjai atskleidžia vis daugiau renginio detalių. Pranešta, kad gegužės 22-ąją Roterdame vyksiančiame „Eurovizijos“ finale žiūrovų laukia netikėtumas – specialus net šešių ankstesnių konkursų laimėtojų pasirodymas.

Kaip rašoma Eurovision.tv, į konkurso sceną po ilgos pertraukos pasirodyti sugrįš 1969 metų laimėtoja Lenny Kuhr, 1975 metais triumfavusi grupė „Teach-In“, 1986-aisiais laimėjusi belgė Sandra Kim, 2005-aisiais pergalę išplėšusi graikė Helena Paparizou, 2006 metų laimėtojai iš Suomijos „Lordi“ ir 2015-aisiais pergalę pelnęs švedas Månsas Zelmerlöwas.

Teigiama, kad atlikėjai savo pergalę atnešusias dainas atliks unikaliose vietose – ant trijų Roterdamo pastatų stogų: viešbutyje „Hotel New York“, muziejuje „Boijmans Van Beuningen Depot“ ir renginių vietoje „Maassilo“.

Vienas iš „Eurovizijos“ rengėjų Gerbenas Bakkeris teigė, kad visi atlikėjai šiam sumanymui net nesudvejoję ištarė „taip“.

„Metų pertrauka, po kurios sugrįžta „Eurovizija“, yra pakankama priežastis padovanoti milijonams žiūrovų ypatingus pasirodymus nuo trijų miesto pastatų stogų.

Būsimą renginį pavadinome „Rock the Roof“, o toks pavadinimas duotas specialiai – viliamės, kad filmuodami iš aukštybių, sugebėsime nustebinti Europą vizualiai ir kūrybiškai. Sumanymui įgyvendinti geresnio miesto už Roterdamą rasti nepavyktų. Roterdamo niekas neužmirš dar ilgai“, – šypsojosi G.Bakkeris.

Naujausi straipsniai