Šių laikų herojai: 4 populiarūs vyrų įvaizdžiai

Raumeningas vaikinas / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Na, ir kokie gi jie – sukurti kino industrijos, reklamos ir mūsų vaizduotės? Kiekviena turime savo idealą: jei vienai patinka daktaras Hausas, kitai – raumeningas vyrukas, kuris greitai trenks į veidą kiekvienam, kuris parodė nepasitenkinimą.

O ko iš tokių vyrų tipų laukti, tuoj aptarsime.

Brutalus mačo

Impulsyvus, dažnai nuspėjamas, tvirtai suręstas. Kai kurioms moterims tokie ypač patinka – šalia jų jos jaučiasi kaip porcelianinės statulėlės. Tuo labiau, kad toks subjektas gali greitai virsti švelniu katinėliu – kai tik prisijaukinsite. Viskas puiku, tik štai tas neišjodyto mustango charakteris...

Tik ir lauk konfliktų bei pavydo priepuolių. Jis dažnai nesiskaito su žodžiais, net jei šalia – jūsų tėvai ar draugai. Gyvendama su juo turite susitaikyti, kad vaidmenys jau paskirstyti: jis – stiprus vyras, jūs – silpna moteris. Tad galima rodyti moteriškus kaprizus – jis nenustebs.

Herojus kine – Jasonas Stathamas („Lok, stok arba šauk“, „Revolveris“, „Vagišiai“).

Jasonas Stathamas

Žavus intelektualas

Jam nebūtinas klasikinis grožis ir sportininko raumenynas. Užtenka iškalbos bei erudicijos – ir pati atšiauriausia mergina jau sužavėta. Aišku, jie ji moka klausytis. Dažniausiai toks tipas apsieina be galantiško asistavimo ir aistringų prisipažinimų mėnesienoje.

Taip pat skaitykite: Situacija: užkietėjęs viengungis. Imti ar palikti ramybėje?

Dažniausiai pakvaišęs dėl kokių nors keistų idėjų ir teorijų. Tuo moteris ir traukia – kad yra kitoks, nei prieš jį buvę nuspėjami vyriškiai. Be to, galima pasigirti draugėms, kad susitikinėji, pavyzdžiui, su jaunu mokslų daktaru.

Herojus kine – Johnny Deppas („Karibų piratai“, „Romo dienoraštis“, „Turistas“).

Jasonas Stathamas

Tiesiog gražuoliukas

Užburia ne tik fiziniai duomenys, bet ir žavesys, stiliaus jausmas, manieros. Stengiasi būti žaviu tada, kai jam patogu. Kitais atvejais per daug jėgų neeikvoja. Eina tiesiai prie reikalo: jei mergina patinka, pasiūlo tiesiai šviesiai važiuoti pas jį. Na, ir kas, kad ji atsisakys? Jo savimeilė nenukentės.

Su juo jausitės fatališka moterimi. Tik bėda – tokie gražuoliukai tiesiog graibste išgraibstomi, ir jų meilės romanai trumpi kaip lietuviška vasara.

Herojus kine – Ryanas Goslingas („Niujorko šešėlyje“, „Važiuok“, „Užrašų knygutė“).

Jasonas Stathamas

Vyras su rimtais ketinimais

Merginoms, kurios svajoja apie vestuves, vaikus ir namą su sodu – tai idealus variantas. Aišku, ir anksčiau išvardinti vyrų tipai gali patenkinti jūsų norus. Tik klausimas – kada? Ir kiek kartų su anais reikės skirtis ir taikytis, kol jie suvoks, kad štai jau rado tą vienintelę – jus?

Na, o vyras su rimtais ketinimais  nesikankins svarstydamas, ar jūs jau TA, ar ne – jei myli, jis jūsų nepaleis. Jumis rūpinsis, plėšysis dviejuose darbuose, kad tik jo mylimoji turėtų viską, apie ką svajoja.

Taip pat skaitykite: Santykių suderinamumas pagal akių spalvą

Jis visada jus guos, palaikys ir nušluostys ašaras. Beje, to paties tikėsis ir iš jūsų, tad neatsipalaiduokite. Jei esate vakarėlių liūtė, teks tapti namine katyte.

Herojus kine – Colinas Firthas („Atpildas“, „Karaliaus kalba“, „Bridžitos Džouns dienoraštis“).

Jasonas Stathamas
Skaitykite daugiau