„Sisters On Wire“ žengia į Žalgirio areną: „Žinome, kad galime daugiau“

Grupė „Sisters On Wire“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Grupė „Sisters On Wire“ kitų metų pavasarį surengs koncertą didžiausioje Lietuvos arenoje. Pirmasis grupės areninis pasirodymas įvyks balandžio 14 dieną.

Kaip teigia patys grupės nariai, po itin gerai nusisekusio koncerto Lukiškių kalėjime kitas svarbus žingsnis – išbandyti savo jėgas arenoje.

Nors kiekvienam koncertui „Sisters On Wire“ ruošiasi ypač atidžiai ir kruopščiai apgalvoja visas smulkmenas – šis pasirodymas kitoks.

„Pirmiausia, norime padaryti maksimaliai kokybišką renginį, kad viskas būtų apgalvota iki detalių – lyg spektaklyje. Žinome, kad galime daugiau, nei įprastai“, – teigė grupės nariai.

Grupė „Sisters On Wire“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Nors tai – pirmas tokio masto koncertas grupės istorijoje, o pats pasirodymas vyks Žalgirio arenoje, atlikėjai teigė, jog užsibrėžti tikslai turi būti įspūdingi: „Kalbant apie koncertus – Žalgirio arena – tarsi aukščiausias laiptelis. Nusprendėme koncertuoti čia, nes, kaip sakoma, jei jau užsibrėžei tikslą – jis turi būti aukštas ir skambus.“

Pasiruošimas tokiam grandioziniam renginiui – taip pat kitoks nei įprastai. Grupės nariai pasakojo, jog supranta, kad tai bus išskirtinis koncertas grupės karjeroje, tad visi nuosekliai tam ruošiasi.

„Visų pirma kiekvienas dirba asmeniškai – vokalų pamokos, kasdieniai užsiėmimai su instrumentais, net intensyviai sportuojame, jog būtume geriausiose savo formose. Vyksta pasiruošimas ir su grupe – repeticijos, įrašai, programos išdėstymas, darbas su apšvietėjais, scenografais, garsistais“, – apie savo dienotvarkę kalbėjo „Sisters On Wire“.

Grupė „Sisters On Wire“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Atlikėjai taip pat užsiminė, jog turi paruošę keletą staigmenų savo gerbėjams, tačiau norėjo išlaikyti šias staigmenas paslaptyje. Žinoma, po koncerto klausytojai taip pat neturėtų pabėgti: „Turime tradiciją po pasirodymo pasisveikinti su savo gerbėjais asmeniškai, pabendrauti, nusifotografuoti, tad būtinai sulaukite mūsų pasibaigus renginiui.“

Didžiausioje Lietuvos arenoje nuskambės ne tik gerai žinomi „Sisters On Wire“ hitai, tokie kaip „Mėlyna Mėlyna“, „Taip jau gavosi“, bet ir naujos bei dar niekur nepublikuotos dainos, tad koncerto dalyviai jas galės išgirsti pirmieji.

Skaitykite daugiau