„Sisters On Wire“ palaikymas Ukrainai: hitas „Mėlyna Mėlyna“ suskambo dviem kalbomis

„Sisters on Wire“ / Egidijaus Berčio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupė „Sisters On Wire“ išleido visų pamėgtos dainos „Mėlyna Mėlyna“ ukrainietišką versiją. Taip grupė išreiškia savo palaikymą Ukrainai, o lėšas, surinktas už dainos perklausas, paaukos nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

„Kai prasidėjo karas Ukrainoje, buvo sunku patikėti, kad tai tikra, kad iš tiesų tai vyksta. Viskas atrodė lyg koks filmas, kuris tuoj baigsis. Palaipsniui ši tikrovė „kirto“ ne tik emociškai, bet ir kūrybos prasme, viduje, atrodė, viskas sustingo. Studijoje leisdavau dienas tik skaitydamas naujienas, apie kūrybą nebuvo net minties. Tokiu metu tu jauti, jog muzikanto profesija tampa tiesiog nereikalinga, neabejoju, kad tai jautė dauguma atlikėjų.

Vieną dieną prisiminiau, ką iš tiesų žinojau visada: muzika yra labai stiprus įrankis. Muzika turi galią žmogų įkvėpti, palaikyti ir suteikti jėgų, vilties. Kadangi „Mėlyna Mėlyna“ yra daina apie meilę, kuri stipresnė net už patį gyvenimą, nusprendėme perdainuoti ją ukrainietiškai, taip išreikšdami savo palaikymą Ukrainos žmonėms.“ – sako grupės vokalistas Olegas.

„Sisters On Wire“

Pirmą kartą grupė atliko ukrainietišką dainos versiją laidoje „Lietuvos Garbė“, kuri šiais metais skyrė daug dėmesio Ukrainai. Prisidėti prie dainos pakvietė chorą „Singphonics“.

„Mums atrodė, kad daina suskambės dar gražiau, kai joje bus daug balsų. „Singphonic“ mielai sutiko prisidėti ir jau po kelių dienų, įrašinėjome jų balsus studijoje“ – dalinasi grupės „Sisters On Wire“ nariai.

Po pasirodymo laidoje, grupė „Sisters On Wire“ sulaukė klausimų iš ukrainiečių.

„Po pasirodymo gavome nemažai žinučių, dauguma buvo ukrainiečių, kurie dėkojo už palaikymą ir pasakojo, kaip stipriai jie vertina, ką daro Lietuva. Supratome, kad mums tiesiog būtina išleisti šią „Mėlyna Mėlyna“ dainos versiją, o visą už dainos perklausas uždirbtą pelną paaukoti Ukrainai. Taip mūsų palaikymas atneš daugiausiai naudos“ – teigia grupės vokalistė Ieva.

„Sisters On Wire“ / Ahoy nuotr.

Šiuo metu „Sisters On Wire“ sparčiai ruošiasi savo pirmajam koncertiniam turui Lietuvoje, kuris prasidės balandžio pabaigoje. Grupė prasitarė planuojanti atlikti ir šią ukrainietišką dainos versiją:

„Kiekvieno koncerto metu „Mėlyna Mėlyna“ sudainuojame keletą kartų, kitaip žmonės mūsų nepaleidžia nuo scenos! Mums patiems labai patinka ukrainietiška dainos versija, tad planuojame atlikti ir ją.“ – atvirauja grupės nariai.

Ukrainietiška dainos „Mėlyna Mėlyna“ versija: 

Skaitykite daugiau