Pažvelkite į nuotrauką: šis testas padės išsiaiškinti jūsų dabartinę emocinę būseną

Asmenybės testas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-06 12:00
Pažvelkite į nuotrauką ir pasirinkite cirko personažą, kuris jums pirmiausiai krito į akis. Ilgai nemąstykite, rinkitės intuityviai – toks sprendimas bus teisingiausias ir tiksliausiai atskleis dabartinę jūsų vidinę būseną.
Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Mergina su skėčiu. Tikriausiai šiuo metu jaučiatės gana ramiai, niekur neskubate ir nepatiriate per didelio streso. Į visus žmones ir situacijas žvelgiate be didelės įtampos. Nors, pripažinkite, mėgstate rizikuoti – vaikščioti tarsi lynu, tačiau jums visada pavyksta išsisukti ir net nesusvyruoti. Visgi, priimdama sprendimą vis kažko svyruojate, vis gręžiojatės atgal, norite gauti kitų patarimą, nors sprendimą jau esate priėmusi. Išsaugokite savo ramybę ir vidinę harmoniją, jos dar prireiks.

Mergina, žongliruojanti ugnimi. Dabartinė jūsų situacija tikriausiai gana

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

įtempta. Pagalvokite, kodėl jūs pirmiausiai pastebėjote merginą, kuri žongliruoja ugnimi? Ar pati šiuo metu nesprendžiate sudėtingos situacijos ir neklausiate savęs, ar viskas pavyks taip, kaip numatėte. Merginos pozicija pavojinga – ji net tik žongliruoja ugnimu, bet ir važiuoja vienaračiu, kitaip tariant, turi koncentruotis į keletą dalykų vienu metu. Ar taip nėra ir jūsų gyvenime? Namai, vaikai, darbas, nuolatinis skubėjimas ir stresas? Jei jaučiate, kad kasdien tenka laviruoti tarp keleto ugnių, gal pats metas pasiimti trumpas atostogas?

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar gražūs žmonės sukuria tvirtesnius santykius? Tyrimai tvirtina priešingai

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Sėdinti mergina. Iš pirmo žvilgsnio ši mergina atrodo ganėtinai rami, tačiau pastebėjus atidžiau, galima matyti, kad jai liūdna, galbūt kažkas neramina, kelia įtampą. Jai norisi poilsio ir užuovėjos, kurios aplinkui nematyti. Pamąstykite, kodėl pasirinkote būtent šią merginą, o ne kitą. Galbūt jūsų viduje taip pat vyksta slaptos audros, nuo kurių norisi pasislėpti? Svarbiausia – ieškoti, kas padėtų tas audras išgyventi.

Galima matyti, kad mergina jaučia atsakomybę už kitus (pažvelkite atidžiau į tai, kad mergina laiko kaspiną, ant kurio kybo kita mergina), tačiau jau norėtų šios atsakomybės atsikratyti. Galbūt laikas paleisti tai, kas ne jūsų, susitaikyti su tuo, kas nuo jūsų nepriklauso. Pančiai kartais veržia per stipriai, o išsilaisvinimas suteikia naujų galimybių.

Kabanti mergina. Šiuo metu jaučiatės gana tvirtai, tačiau suprantate, kad ne

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

viskas priklauso nuo jūsų. Jūsų pasirinktos merginos situacija labai įdomi: visada yra kažkas, kas gali arba pakelti į aukštybes, arba nuleisti į visišką dugną (ši cirko personažė priklauso nuo merginos, kuri yra viršuje). Pamąstykite, nuo ko jūs jaučiatės priklausoma, galbūt pats metas išsilaisvinti ir keliauti savarankiškai, tapti savo likimo kalve? Kol kas esate įsikibusi abiem rankomis į kažką (tėvai, darbas, priklausomybė nuo sutuoktinio ir pan.), kas jus laiko, tačiau taip bus ne visada, turėsite atrasti savo kelią ir labiau pasitikėti savimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologas: „Rudenį nemažai žmonių patiria daugiau streso“

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Lama su kate. Jūsų pasirinkimas – pats įdomiausias. Lama su kate yra toliausiai nuo visų merginų, tarsi kitoje erdvėje ir yra kitos rūšies padaras. Nors atsisukęs į jų pusę, tačiau atskirtas arba atsiskyręs. Pagalvokite, kodėl pasirinkote šį personažą. Paklauskite savęs, ar nesijaučiate atsiribojusi, atitolusi ar atstumta kitų, jaučianti dėl kažko kaltę, o galbūt nuoskaudą. Galbūt šiuo metu jums sunkiau rasti bendrą kalbą su šeimyniškiais, draugais, kolegomis? Galbūt jums sunku pritapti naujame kolektyve? Pabandykite sukurti ryšį, jums pavyks.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką matote nuotraukoje? Šis testas daug ką atskleis apie jūsų asmenybę

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai