Sirų šeimoje savanoriaujantis Eimutis Kvoščiauskas: „Jie patyrė baisųjį scenarijų“

Eimutis Kvoščiauskas savanoriauja sirų šeimoje / Irmanto Gelūno („ŽMONĖS Foto“) ir A. Lygnugario nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-13 10:31
Trečiadienį LRT televizijos laidoje „Gyvenimo spalvos“ aktorius Eimutis Kvoščiauskas supažindins su savanoriška veikla, kuria paskatino užsiimti jo patirtis filmuojant. Žinomas vyras savo laiką skiria dramatiško likimo sirų šeimai, gyvenančiai Lietuvoje.

Aktorius dažniau matomas komedijos žanro pasirodymuose pripažins – jį skaudina, kai kiti menkinamai atsiliepia apie šį žanrą. „Komedija atlieka misiją. Ji dvi valandas žmones linksmina, stengiasi, kad jie pamirštų kasdienybę. Žiūrovai iš šono pamato save, savo kaimynus, situacijas, su kuriomis susiduria kasdien. Po dramos ar tragedijos žiūrovai būna labiau šokiruoti, bet komedija – puikus būdas atsipalaiduoti ir pamąstyti“, – sakys žinomas aktorius.

Eimutis Kvoščiauskas savanoriauja sirų šeimoje / A. Lygnugario nuotr.
Eimutis Kvoščiauskas savanoriauja sirų šeimoje / A. Lygnugario nuotr.

Artėjančiais 2020-aisiais E. Kvoščiauskas pasirodys net dviejuose lietuviškuose filmuose – sausio 3 d. kino teatrus pasieksiančioje romantinėje komedijoje „Tobulas pasimatymas“ ir Romo Zabarausko dramoje „Advokatas“. Šis filmas buvo filmuojamas migrantų stovykloje Serbijoje. Būtent po šios patirties Eimučio gyvenime atsirado savanorystė. Jau kurį laiką jis bendrauja su Lietuvoje gyvenančia sirų šeima, auginančia šešis vaikus.

„Ta šeima patyrė baisųjį scenarijų, apie kurį daugelis esame girdėję. Vaikus, paauglius ir tėvus ten ima į kariuomenę, kur jie privalo šaudyti žmones arba nužudytų juos pačius, jei atsisakytų. Ši šeima iš Sirijos bėgo per kalnus“, – atskleis žinomas aktorius, savo laisvą laiką skiriantis bendravimui su Lietuvoje prieglobstį radusiais sirais.

Eimutis Kvoščiauskas savanoriauja sirų šeimoje / A. Lygnugario nuotr.
Eimutis Kvoščiauskas savanoriauja sirų šeimoje / A. Lygnugario nuotr.

Laidoje savo istoriją papasakos ne tik E. Kvoščiauskas, bet ir dramatiško likimo sirų šeima. Jie atskleis, kaip per pusantrų metų jiems pavyko pasiekti  Lietuvą ir kaip jie buvo sutikti mūsų šalyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai