Sirgti už Viliją Matačiūnaitę į „B&W Hallrene“ plūdo dešimtys Danijos lietuvių

Gerbėjai plūdo į „B&W Hallrene“ areną / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-08 21:37
Ketvirtadienį Kopenhagoje esančioje „B&W Hallrene” arenoje skambės antrasis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Pamatyti įspūdingo reginio gyvai suskubo tūkstančiai konkurso gerbėjų, kurie į Kopenhagą atvyko iš skirtingų pasaulio valstybių. Sirgti už čia dainuosiančią Viliją Matačiūnaitę į areną plūdo dešimtys Danijos lietuvių.

Iki antrojo „Eurovizijos“ konkurso pusfinalio pradžios likus porai valandų prie „B&W Hallerne“ arenos jau driekėsi konkurso gerbėjų eilė. Didžioji dalis „Eurovizijos“ gerbėjų į areną skubėjo originaliai pasipuošę – stengėsi aiškiai parodyti, iš kokios šalies yra atvykę. Vieni į areną nešėsi savo šalies vėliavas, kiti jas piešė ant kūno, treti pasirinko šalies simboliką atspindinčius drabužius: vėliavomis dekoravo marškinius, megztinius, kombinezonus ar ištisus kostiumus. 

Tūkstančiai gerbėjų į areną skubėjo itin geros nuotaikos: noriai pozavo būriui susirinkusių fotografų, originaliausiai pasipuošę nepabūgo dalinti interviu skirtingų šalių televizijų žurnalistams. Gerbėjų minia plėšė žinomiausias eurovizines dainas, dalinosi nuomonėmis apie šių metų konkurso dalyvius bei mė-gino nuspėti konkurso baigtį.

Šįkart į areną plūdo ir dešimtys lietuvių. Jie taip pat atėjo pasipuošę – ant veidų piešė trispalves, su sa-vimi atsinešė dideles ir mažesnes Lietuvos vėliavas. Tautiečiai tikino neabejojantys, kad V.Matačiūnaitei šiame pusfinalyje pasiseks – Lietuva pateks į finalą. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai