„Sirenų“ lyderė Renata Klimaitytė kaltina „Pop Ladies“ kopijuojant kostiumus

Grupių „Sirenos“ ir „Pop Ladies“ merginos / Feisbuko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 15:26
Merginų grupių Lietuvoje išties nemažai, todėl kiekviena stengiasi išsiskirti ir patraukti dėmesį savais būdais. Unikalumo siekiama ir renkantis sceninius drabužius. Grupės „Sirenos“ atlikėjos teigia įžvelgusios savo sceninio įvaizdžio panašumų su kita merginų grupe – „Pop Ladies“.

„Sirenų“ lyderė Renata Klimaitytė socialiniame tinkle pasidalino, kaip pati sako, iš gerbėjos gautu nuotraukų koliažu, kuriame sulyginti „Sirenų“ ir „Pop Ladies“ sceniniai kostiumai.

Renata patikslino, kad aukso spalvos kostiumai su juodomis detalėmis buvo joms pasiūti dizainerės Agnės Biskytės dar 2012-aisiais.

Ne tik šie kostiumai užkliuvo „Sirenoms“ – baltos suknelės taip pat, anot jų, panašios.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Į diskusiją socialiniame tinkle įsitraukė viena iš „Pop Ladies“ narių – Monika Šedžiuvienė, kuri panašumų tarp kostiumų neįžvelgė.

„Pop Ladies“ tik ir „stebi“ „Kitokių“ kostiumus, kad tik nukopijuoti, nejuokinkit“, – komentavo ji.

Jai antrino ir Goda Alijeva, į situaciją pažiūrėjusi šypsena: „Nu, nepjaukit grybo, panos.“

Tuo tarpu pati R.Klimaitytė įsitikinusi, kad „Pop Ladies“ merginos iš tiesų stebi jų veiklą ir įvaizdžius, todėl panašumai – ne atsitiktiniai, o „Pop Ladies“ lyderės Natalijos Bunkės apgalvoti.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kostiumai panašūs, beveik tokie patys. Tik mūsų kurti 2012-aisiais, o jų – vėliau. Ne pirmas kartas, kai esame kopijuojamos ir viešai menkinamos šios moters, kad siekiame reklamos“, – Žmonės.lt sakė R.Klimaitytė.

„Mes esame unikalios, džiaugiuosi, kad žmonės turi kur dar pasisemti idėjų. Nereikia čia apsimetinėti ten, kur nereikia. Mes visos stovime vienoje scenoje, draugėmis reikia būti, todėl jeigu reikia – padėsim, patarsim kuo apsirengti ir be reklamos“, – pridūrė Renata.

O kaip manote jūs? Ar „Pop Ladies“ iš tiesų nusižiūrėjo „Sirenų“ kostiumų idėją?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai