„Sirenos“ mados namai pristatė naują išskirtinių rankinių kolekciją

„Sirenos“ rankinių kolekcijos 2019 dizainerė Inga Serapinaitė-Aksamitauskienė /Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-28 11:29
„Sirena“ mados namų dizainerė Inga Serapinaitė-Aksamitauskienė pristato naują rankinių kolekciją – ji skirta tiek poilsiaujančioms kurorte, tiek skubančioms miestietėms.

„Sirena“ – tai kruopštus rankų darbas, aukščiausia kokybė, išsaugotos natūralios odos amato tradicijos ir išskirtiniai gaminiai. Šios rankinės gali padėti susikurti madingą vasaros stilių ir pabrėžti kiekvienos moters išskirtinumą. 

„Kurdama naujus modelius, siekiau sukurti rankines, kurios būtų patogios ir funkcionalios užsiimant skirtinga veikla – tiek poilsiaujant kurorte, tiek skubant į darbus ir susitikimus. Kolekcijoje pristatytos skirtingo stiliaus rankinės: laisvo stiliaus modeliai laisvalaikiui ir atostogoms, kiti modeliai – griežtesnių linijų, didesnių formų, skirti stilingai ir skubančiai miestietei, kuriai reikia funkcionalios rankinės, derančios prie dalykinės aprangos. Sukūriau ir mažų rankinių, kad būtų galima pasipuošti šventėms, nuvykti į susitikimą su draugais“, – apie savo kolekciją pasakojo Inga.

Pristatytos ryškios, išskirtinės formos rankinės-dėžutės, pagamintos iš tvirtos faktūriškos odos. Didesnis modelis – dėžutė – gali būti nešiojama dieną, o mažesnis variantas puikiai tiks vakarui ar pasipuošti šventei.

Naujoje kolekcijoje taip pat yra ryškios raudonos spalvos rankinė ant diržo – tai labai patogus modelis keliaujant, kai norisi, kad svarbiausi daiktai būtų šalia. 

Naujausi straipsniai