„Sirena“ pristato naują rankinių kolekciją: svajonė įausta į kasdienį praktiškumą

Mados namų „Sirena“ rankinių kolekcija / Mados namų „Sirena“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 11:33
Artėjant vasarai vis dažniau pasvajojame apie jūrą ir saulėtą paplūdimį. Nors darbai ir mokslai dar laiko mieste, naujosios mados namų „Sirena“ rankinių kolekcijos spalvos žadina vaizduotę ir kviečia pajusti vėją plaukuose.

Naujoje kolekcijoje itin justi jūros motyvas – ne vienams modeliui parinkta žydra spalva.

Mados namų „Sirena“ nuotr.
Mados namų „Sirena“ nuotr.

Ją papildo rožinė, ryškiai geltona, akinanti svajoti ir imtis veiksmų, kad tą svajonę galėtum išpildyti.

„Naujausioje kolekcijoje atsiskleidžia ypatingas dėmesys ryškioms, tarpusavyje derančioms spalvos, harmoningai susiliejančiomis su mūsų aplinka, – teigia ,,Sirena“ mados namų įkūrėjos atžala bei dešinioji ranka Inga Serapinaitė- Aksamitauskienė.

Mados namų „Sirena“ nuotr.
Mados namų „Sirena“ nuotr.

Derinant ryškiaspalves rankines prie ramesnių aprangos atspalvių, jos tampa pagrindiniais stiliaus akcentais.

Tačiau nepamirštos ir tos moterys, kurios nori ramesnių spalvų rankinės. Joms sukurta aukso bei šampano spalvų rankinių. Tokios tinka tiek kasdienėje aplinkoje, tiek šventiškam vakarui mieste.

Mados namų „Sirena“ nuotr.
Mados namų „Sirena“ nuotr.

Kita kolekcijos linija kupina patelinių spalvų – švelniai rožinių bei šviesiai melsvų.

Kolekcijoje pristatomas platus mažų dydžių rankinių pasirinkimas, kurios sulaukia ypatingo klienčių dėmesio šiltuoju sezonu. Jos puikiai dera prie lengvai krentančių, vasariškomis spalvomis dvelkiančių rūbų.

Mados namų „Sirena“ nuotr.
Mados namų „Sirena“ nuotr.

Vienas iš įdomiausių naujų ,,Sirena“ modelių – nedidelė rankinė, kuri tvirtinasi prie diržo. Tai puikus pasirinkimas moterims, vertinančioms patogumą keliaujant, kuomet norisi, kad rankos būtų laisvos, o brangiausi daiktai saugiai keliautų kartu. Tiesa, sumanios moterys, šio tipo aksesuarus lengvai priderins ir vakaro pramogoms.

Mados namų „Sirena“ nuotr.
Mados namų „Sirena“ nuotr.

Ir kaip vasara be stilingos kuprinės? Kietos odos ir lakoniškos formos kuprinė dažnai tampa neatsiejama gyvenimo dalis daugeliui moterų. ,,Sirena“ pristato ilgaamžiškas, tvirtas kuprines, kurios patikimai tarnaus tiek skubant į darbą, tiek keliaujant ar pramogaujant mieste.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai