Širdies smūgį patyrusio legendinio reperio DMX būklė – itin sunki

DMX / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-05 10:30
Reperis DMX (tikrasis vardas Earlas Simmonsas) penktadienį patyrė širdies smūgį ir po jo atsidūręs vienoje iš Niujorko ligoninių iki šiol neatsigauna. „Šiuo metu DMX į nieką nereaguoja. Mes tik meldžiamės“, – „New York Times“ neseniai tarė 90-ųjų metų žvaigždės vadybininkė.

Patyręs stiprų širdies smūgį DMX penktadienį skubiai buvo išgabentas į „White Plains“ ligoninę.

„Prašome, kad galvotumėte apie Erlą/DMX ir mus, melstumėtės už mus, taip pat – gerbtumėte šeimos privatumą, kai susiduriame su tokia didžiule nelaime“, – pranešime spaudai rašė 50-mečio atlikėjo artimieji.

Vadybininkė Nakia Walker dar sekmadienį užsienio žurnalistams teigė, jog šiuo metu jos klientas bei artimas draugas – „vegetacinės būklės“.

DMX / „Vida Press“ nuotr.
DMX / „Vida Press“ nuotr.

DMX artimiesiems palaikymą išreiškė Eminemas, Rickas Rossas, Ericas B. ir kiti muzikos pasaulio žmonės. Gerbėjai net atvyko prie ligoninės.

Anksčiau DMX pasakojo apie savo kovą su priklausomybe narkotikams. Dar 2017 metais jis ašaukė ne vieną pasirodymą, nes pareiškė vykstantis į reabilitacijos kliniką gydytis, rašo „Rolling Stone“.

Žmonės.lt primena, jog DMX žvaigždė ryškiausiai spindėjo nuo 90-ųjų metų. Reperis ne tik kūrė populiarią muziką, bet ir filmavosi kino filmuose. DMX įsiamžino tokiose juostuose kaip „Romeo turi mirti“, „Pavojingas sandėris“, „Mirtinos žaizdos“ ir kt.

DMX / „Vida Press“ nuotr.
DMX / „Vida Press“ nuotr.

DMX – Ruff Ryders' Anthem:

DMX – Party Up:

Naujausi straipsniai