Šios savaitės žurnale – „Žmonės 2019“ apdovanojimų akimirkos

„Žmonės 2019“ apdovanojimai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-23 12:00
Praėjusį penktadienį aštuoni šimtai kviestinių svečių rinkosi į Nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija „Žmonės 2019“. Prie gražiausio Lietuvos teatro durų nutįso raudonas kilimas, kaukšėjo aukštakulniai, vilnijo prabangios suknelės, o viduje žybsėjo akinančios fotografų blykstės, putojo šampanas ir džiugesys išvydus pažįstamus veidus.

Tradiciškai kasmet rengiami apdovanojimai šiemet sugrįžo atsinaujinę ir pasikeitę: solidūs elegantiški svečiai ir žiūrovai galėjo ne tik pasinerti į pramogų ir muzikos pasaulio linksmybes, bet ir pagerbti sporto, kultūros, verslo bei mokslo pasiekimus. Sceną drebinę dainininkų ir šokėjų pasirodymai buvo neįtikėtinai įspūdingi. Per vakarą, kupiną linksmybių, televizijos kamerų gaudesio ir džiaugsmo ašarų, išdalytos aštuonios statulėlės. Kameroms užgesus, vakaras tęsėsi. Dūzgėse nestigo kokteilių ir emocingų vakaro aptarinėjimų.

Ceremoniją tiesiogiai transliavo LNK, o išskirtines Tomo Kaunecko fotostudijos nuotraukas ir visa tai, ko nepamatė televizijos kameros, rasite šios savaitės žurnale!

Gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 4

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai