Šio mažojo kačiuko nuotykiai jus privers nusišypsoti

J. Seguros kačiukas Napoleonas / „Caters News Agency“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Prieš pusantrų metų dėl etatų mažinimo darbo netekęs daugiau kaip dvylika metų televizijoje pradirbęs operatorius Jesusas Segura (38 m.) savo laisvą laiką nusprendė išnaudoti darydamas neįprastas fotosesijas.

Jo nuotraukų objektu ir pagrindiniu modeliu tapo mažytis baltas persų veislės kačiukas, kuris savo meilumu pavergtų ne vieną širdį.

Žymiojo Prancūzijos imperatoriaus Napoleono garbei pavadintą kačiuką išvysti galima pačiose netikėčiausiose situacijose. J. Seguros kurtose nuotraukose jo augintinis geria alų, liūdėdamas dėl mielos katytės, bėga nuo didžiulio aštuonkojo, keliauja į ateivių laivą ar baimės perpildytomis akimis pasitinka savo likimą krisdamas su atitrūkusiu oro baliono krepšiu...

Atrodo, buvusiam operatoriui fantazijos tikrai netrūksta, o ir naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis bei „Photoshop'u“ jis tikrai moka.

Šiuo metu Jesusas Segura iš savo darbų tikisi ir užsidirbti – jis siekia, kad mylimą jo kačiuką pamatytų visas pasaulis, ir dėl šios priežasties vyriškis sukūrė daug įvairių atvirukų ir kalendorių su jo atvaizdu.

J. Seguros kačiukas Napoleonas / „Caters News Agency“ / „Scanpix“ nuotr.

„Mano kurtos nuotraukos yra pusiau tikros, pusiau skaitmeninės. Visų pirma aš nusipiešiu būsimos nuotraukos eskizą ir tada susidarau sąrašą daiktų, kurių man prireiks tai nuotraukai.

Napoleonas yra nepapratai smalsus kačiukas, todėl jį fotografuoju tik tuomet, kai visa fotosesijos „aikštelė“ jau būna paruošta. Daugelis manęs klausia, ar kačiuko išraiškos yra tikros, ir aš tikrai jus galiu užtikrinti – visi jo gestai išties yra absoliučiai autentiški“, – tinklalapiui „The Daily Mail“ pasakojo Jesusas Segura.

Šmaikščias baltojo kačiuko nuotraukas žiūrėkite galerijoje.

Buvęs operatorius kuria šmaikščias savo kačiuko fotosesijas (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau