Singlą „Laiko nėra“ pristačiusi Jurga: „Šiandien man – labai svarbi diena“

Jurgos singlo pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-22 17:24
Dainininkė Jurga ketvirtadienio pavakarę pristatė savo naujausią singlą „Laiko nėra“ ir specialiai jam kurtas 3D vaizdo projekcijas, nusidireksiančias beveik visa prekybos centro siena. Naująją atlikėjos dainą, kaip ir daugumą kūrinių naujame albume, prodiusavo vienas žymiausių šių laikų muzikos kūrėjų Leonas Somovas.

„Man šiandien – labai svarbi diena, nes pristatysiu naują dainą“, – pasisveikindama tarstelėjo Jurga ir nieko nelaukusi ėmė publikai dalinti savo dainas. Žinia, kad „Laiko nėra“ jau yra antroji šį rudenį dainininkės pristatyta daina. Pirmoji daina „So blue“ portaluose 15min.lt ir Žmonės.lt kartu su vaizdo klipu pasirodė dar šių metų rugsėjo pradžioje. Primename, kad portalas Žmonės.lt jau rašė apie L.Somovo ir Jurgos bendradarbiavimą kuriant naujajį albumą.

Atlikėja miniatiūriniame akustiniame koncerte, vykusiame prieš pat dainos pristatymą, kartu su savo vyru, muzikantu bei aktoriumi Vidu Bareikiu atliko kelias smagias, poetiškas ir itin lyriškas dainas. Viena jų – pagal poeto Pauliaus Širvio kurtas eiles, o štai kitą linksmą melodiją atlikėja siūlė padainuoti visiems. „Šią dainą reikia dainuoti visiems. Ypač žurnalistams“, – juokavo prieš dainą Jurga.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėja patikino, kad šios dainos tekstas ir vizija jai kilo, kuomet pavargusi po koncerto ji vyko namo ir visi ženklai „stojosi piestu“. Ji sutiko, kad gyvenimas Maskvoje iki šiol turi daug įtakos ne tik jos gyvenime, bet ir kūryboje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, ar nesijaučia keistai dainuodama ne teatro ar koncertų arenos scenoje, o prekybos centre, atlikėja trumpai atsakė, jog buvo kur kas keistesnių vietų, kuriose ji dainavo. Pavyzdžiui, nugaras į sceną atsukusiems lošimo namų lankytojams.

„Man nėra labai baisu dainuoti prekybos centre. Daina „Laiko nėra“ net jam tinka, nes joje lygiai tiek pat daug šizofrenijos kaip ir pačiame prekybos centre per kalėdinę apsipirkinėjimo karštinę“, - sakė ji. 

Beje, nuo 18 valandos tik 15min.lt ir Žmonės.lt skaitytojai šią dainą mp3 formatu, kartu su papildoma medžiaga, gali parsisiųsti visiškai nemokamai. Tokia galimybė bus sudaryta tik ribotą laiką.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai