Šimtai jaunavedžių planuoja vestuves vienoje vietoje

„Išteku.lt" paroda/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-19 13:26
Šeštadienį Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo” vyksta tradicinė vestuvių paroda „Išteku.lt”, kurioje šimtai besilankančių būsimų jaunavedžių planuoja savo vestuves.

Parodos organizatoriai kviečia per vieną dieną sudėlioti pagrindinius vestuvių akcentus, gauti geriausius pasiūlymus ir pasitarti su patyrusiais vestuvių ekspertais. Dvejose salėse ir lauke įsikūrusiose ekspozicijose galima rasti nuo vestuvių planuotojų, fotografų, dekoratorių iki vestuvių vietų atstovų, dizainerių ar net iliuzionistų.

Netrūksta ne tik daugybę metų vestuvių rinkoje besisukančių specialistų, bet ir žinomų veidų. „Influencerė” ir komunikacijos specialistė Julija Žižė lankytojus kviečia užsukti į „Oti deco” stendą, kuriame ji siūlo savo, kaip dekoratorės paslaugas.

Floristas Mantas Petruškevičius tradiciškai įrengė demonstracinį stendą, kuriame atskleidžia, kaip galėtų atrodyti vestuvių dekoro fragmentas. Spindinčia prabanga stebina ir „luxury” tipo vestuvių planuotoja Inga Budrienė.

„Išteku.lt" paroda/Organizatorių nuotr.
„Išteku.lt" paroda/Organizatorių nuotr.
„Išteku.lt" paroda/Organizatorių nuotr.
„Išteku.lt" paroda/Organizatorių nuotr.

Būsimos nuotakos ilgiausiai užtrunka įsikūrusioje „Wedding Bazaar” vestuvinių suknelių išparduotuvėje, kur galima įsigyti kitų nuotakų jau dėvėtas ar ankstesnių kolekcijų vestuvines sukneles už vos kelis šimtus eurų.

Jaunavedžiai taip pat apie vestuvių planavimo subtilybes gali sužinoti nemokamuose seminaruose, kuriuose patarimais dalinosi žinoma vestuvių planuoja Laura Vagonė, floristė Inesa Barkovska, stilistė Viktorija Šaulytė, vestuvių užsienyje specialistė Dovilė Urbanaitė, dainininkas Martynas Kavaliauskas, grožio ekspertė Milita Daikerytė ir kiti.

Patys parodos dalyviai taip pat įvairiais būdais siekia patraukti lankytojų dėmesį. Štai tortų ir desertų studija „J Bakery” pristatė rekordinio aukščio, net 1,5 metro tortą. Gyvos muzikos projektai „Rootslive” tikino į parodą pasikvietė „Daft Punk” grupę, kurios nariai slepia veidus po šalmais. Ar ji tikra, niekas negalėjo patvirtinti.

Naujausi straipsniai