Šimtadienis ir dvyliktokų norai. Organizatorių patarimai rengiant šventę

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-27 14:24
Ne vienos merginos lentynoje jau kabo ta išsvajota suknelė, kitos savosios dar nekantriai dairosi prekybos centruose, tuo tarpu kai kurie vaikinai, mamų verčiami, jau irgi pradeda matuotis pagaliau ne per didelius kostiumus. Visame šiame detalių sūkuryje, ne vieno širdelėje kirba visai kiti, ne su daiktais susiję norai...

Apie juos ir kalba  Lietuvos dvyliktokai, atsakydami į klausimą: koks tas jūsų svajonių šimtadienis? Dvyliktokų norus komentuoja renginių organizatoriai iš JūsųRenginiai.lt.

  • Dvyliktokė Justina (Kaunas): mano svajonių 100-tadienis būtų toks, per kurį pagaliau pajustume vienybę, ir suprastume, kaip greit praėjo tie dvylika metų kartu... Kad visi tą laiką praleistume itin smagiai, su daug šokių, žaidimų ir nors kartelį be patyčių, be pasiskirstymo į grupes... Žodžiu, trumpai drūtai kalbant, tai – gražus vaidinimas, smagios fotosesijos, o vėliau nerealus „afterpartis“ su daug daug šokių, juoko ir nuostabiu akimirkų!

Patarimas: momentinių nuotraukų fotoaparatas!

Jauni ir patys savo šimtadienių dar nepamiršę vedėjai tikrai randa juokelių, kurie ne suskaido, o suvienija bendramokslius. Kartu kuriamos dainos, skiriamos nominacijos, prisimenami seni pokštai (tam dažniausiai reikia kelių dvyliktokų pagalbos dar prieš renginį). Visą naktį skambanti ir šokti verčianti muzika – viena pagrindinių dalių. Naujausia tendencija – fotosesijos. Norintiems dar daugiau įspūdžių, galima nuomotis momentinių nuotraukų fotoaparatą.

  • Dvyliktokas Paulius: aš norėčiau, kad tai būtų kažkas naujo, nepatirto ir nematyto, kad nebūtų nuobodu ar eilinis „tūsas“.

Patarimas: viskas priklauso nuo jūsų įsitraukimo!

Tradiciškai šimtadienyje būna koks nors „vinukas“: atlikėjo pasirodymas, fokusininka, ar labai labai charizmatiškas svečias. Idealu, jei visa tai apjungia ne tik vedėjo, ne tik atlikėjo, bet ir dvyliktokų bendras projektas: daina, mažas vaidinimas ar panašiai. Taigi, daug kas priklauso nuo jūsų!

  • Dvyliktokė Ieva: aš norėčiau, kad klasės draugai (vaikinai) pagaliau pašoktų su mumis! Visą gyvenimą juk laukiam (šypsosi).

Patarimas: trumpos šokių pamokėlės!

Šokių programa tradiciškai trunka iki keturių, penkių, kartais šešių ryto, tad laiko išdrąsėti turi netgi kukliausi. Jei norite ne tik šokių „ratelių“, bet kažko romantiškiau, visada galite pasikviesti šokių mokytoją, kuris pamokys įvairiausių šokių žingsnelių!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
  • Vienuoliktokas Saulius: šiaip labiausiai norisi sutaupyti, nes turiu dvynį brolį, taigi, viskas dvigubinasi...

Patarimas: taupykite salei ir užkandžiams (juk ne vestuvės).

Kadangi daugelis dvyliktokų kaip prioritetą įvardija gerai praleistą laiką, o ne vietą ar užkandžius, siūlome „spaustis“ ties šiomis vietomis. Galbūt galima ieškoti paprastesnės salės ar klubo, galbūt vaišes užsisakyti iš kitur?

 

Taip pat skaitykite: 15 mados taisyklių, kurias privalote pažeisti 

  • Dvyliktokė Liucija: norėčiau originalaus, kitokios šimtadienio! Tokio kuriame klasės konkuruotų ne tuo, kuri prabangesnį limuziną išsinuomos...
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Patarimas: nebijokite prašyti režisieriaus ar tėvų pagalbos.

Svarbiausia, kad šventės nuotaiką ir originalumą ypač šimtadienyje, kuria patys svečiai, moksleiviai. Tad susigalvokite vakaro temą, sukurkite kažką bendro su tėveliais, pamąstykite ir klauskite vedėjo ar režisieriaus (jei tokį užsisakėte), kokią originalią mintį, idėją galime sukurti tokia proga.

Taip pat skaitykite: 10 stiliaus pamokų iš „Oskarų“ apdovanojimų

  • Dvyliktokė Monika: daug tų norų... Kaip ir visi, noriu tos išsvajotos vienybės, šokių iki ryto ir daug prisiminimų... Bet žinau, ko ir nenoriu: „madų šou“, konkurencijos dėl to, kuri „karščiau“ atrodys... Būtų „faina“, jei visi dvyliktokai rastų kokį teminį aprangos akcentą ar panašiai.

Patarimas: ieškokite teminio akcento!

Žinoma, visada galima rinktis kokį nors jus vienijantį akcentą: varlytes, ženkliukus, spalvas ar bent jau žaismingus aksesuarus fotosesijoje! Galbūt jūsų laida jubiliejinė, galbūt esate iš sporto mokyklos ar šimtadienis vyksta Valentino dieną?

Naujausi straipsniai