„Simpsonų“ kūrėjas paaiškino, kodėl visi veikėjai yra geltoni ir turi tik keturis pirštus

Simpsonų šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-06 13:02
Kultinio animacinio serialo „Simpsonai“ kūrėjas Mattas Groeningas (60 m.) paaiškino, kodėl visi veikėjai yra geltonos spalvos ir turi ne po penkis, o tik po keturis pirštus ant kiekvienos rankos.

Mattas Groeningas TMZ sakė, kad „Simpsonų“ veikėjai geltonos spalvos yra dėl labai paprastos priežasties – kad išsiskirtų iš kitų animacinių filmų herojų.

„Jie geltoni todėl, kad atrodytų kitaip nei bet kas kitas iš televizijos... Išskyrus Kempiniuką Plačiakelnį“, – sakė Mattas Groeningas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kultinio filmuko kūrėjas taip pat sakė, kad pirmosiose serijose žiūrovai gali pastebėti šiokių tokių klaidų, pavyzdžiui, kad Degėlos asistentas Kalvis buvo nuspalvintas rudai ir atrodė kaip juodaodis. Anot Matto Groeningo, tai tebuvo paprasčiausia klaida, o dėl riboto biudžeto nebuvo galimybių iš naujo perpiešti filmuką ar pataisyti pastebėtus neatitikimus.

Paklaustas, kodėl „Simpsonų“ herojai turi tik po keturis kiekvienos rankos pirštus, Mattas Groeningas taip pat turėjo labai paprastą atsakymą: „Taip lengviau nupiešti“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai