„Simpsonų“ 500-ojoje serijoje žiūrovai išvydo Julianą Assange‘ą

„WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange'as pasirodys 500-ojoje „Simpsonų“ serijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-20 20:18
Amerikiečių animacinis serialas „Simpsonai“ (The Simpsons) pasiekė naują rekordą – sekmadienį, vasario 19-ąją televizijos kanalas „Fox“ transliavo 500-ąją šio filmo seriją.

Šioje serijoje Simpsonai išvejami iš gimtojo Springfildo dėl nevykusių juokelių ir amoralaus elgesio. Šeimynėlei tenka apsistoti benamių stovykloje, kur jų laukia susitikimas su „WikiLeaks“ svetainės įkūrėju Julianu Assange'u, tiksliau – su animaciniu J.Assange'o personažu. Tokį siužeto posūkį iš anksto anonsavo serialo autoriai.

J.Assange'as pakviečia savo naujuosius kaimynus į svečius pažiūrėti filmo apie tai, kaip NATO aviacija apšaudo vestuvininkus Afganistane. Serijos pabaigoje Springfildo gyventojai vienas po kito ima kraustytis arčiau Simpsonų, nes su jais juk linksmiau. Finale visas miestas pervažiuoja į naująją vietą.

Serialo kūrėjams – kritikos strėlės

Ilgiausio televizijos istorijoje serialo 23-iasis sezonas prasidėjo pernai rugsėjį. Tačiau pastaruoju metu „Simpsonai“ sulaukia kritikos, kad naujieji sezonai vis nuobodesni, juose kartojasi ankstesnių metų epizodai. Buvo kalbama, kad pastarasis sezonas bus paskutinis, tačiau serialas turėtų gyvuoti dar dvejus metus – iki 559 serijos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai