Simonos Nainės dešimtmečio pokyčiai: „mokinukė“ tapo pirmo ryškumo žvaigžde

Simonos Nainės pokyčiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-13 20:06
Simona Nainė scenoje jau daugiau nei dešimtmetį. Karjerą su populiaria paauglių grupe „Mokinukės“ pradėjusi dainininkė dar labiau išpopuliarėjo tapusi „Pinup Girls“ nare. Šiandien ji ne tik dainininkė, bet ir drabužių kūrėja – 2014-aisiais įkūrė savo prekės ženklą „Nunu“.

28-erių Simona beveik pusę savo gyvenimo praleido visuomenės akiratyje. Per tuos ilgus metus atlikėja išmoko, kad publiką paperka ne pompastika, o natūralumas ir nuoširdumas.

Deichmann nuotr.
Deichmann nuotr.

Todėl apie viską S.Nainė kalba taip, kaip yra. Nesvarbu, kas tai būtų – santykiai su sutuoktiniu radistu Jonu Nainiu, muzika, grožio paslaptys ar kovą su svoriu. Simona atvirai yra kalbėjusi apie alinančias dietas ir laimę, pamilus save tokią, kokia yra.

„Nesu nei stora, nei plona – manau, kad aš tiesiog normali mergina, galbūt turinti ir šiek tiek lašinukų, tačiau tai man tikrai nesukelia jokių kompleksų.

Svarbiausia, kad esu sveika ir jaučiuosi laiminga“, – Žmonės.lt yra sakiusi Simona.

#nunukatu www.nunu.lt ❤️#perfectdress

A post shared by Simona Nainė (@simutee) on

Visada puikiai nusiteikusi S.Nainė – publikos numylėtinė, turinti tikrą armiją gerbėjų socialiniuose tinkluose. Todėl prodiuseriai trokšta ją pamatyti savo laidose, tik ne visada tai pavyksta. Ne iš piktumo ar pasipūtimo, žinoma. Simona tiesiog labai užsiėmusi – ji ne tik koncertuoja, kuria drabužius, bet dar ir dalyvauja BTV televizijos projekte „Muzikinis iššūkis“. Šiame projekte Simona turi nuolat keistis lyg chameleonas.

Tuo tarpu Žmonės.lt siūlo prisiminti natūralius, laiko nulemtus Simonos pokyčius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai