Simonos Milinytės namuose Los Andžele apsigyveno naujas augintis – auksaspalvė retriverė Hope

Simona Milinytė su Hope / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-27 14:28
Los Andžele šiuo metu gyvenanti atlikėja Simona Milinytė yra devintame danguje, nes išsipildė jos vaikystės svajonė. Nuo šiol ji yra auksaspalvio retriverio šeimininkė.

„Auksaspalvis retriveris buvo man svajonių šuo nuo to laiko, kai mano sukako penkeri. Vis kalbėdavau apie šią veislę, mano telefone yra gausybė šios veislės šunų nuotraukų. Buvau ir tebesu apsėsta šių auksaspalvių angelų“, – angliškai rašė Simona.

Kaip pasakojo atlikėja, jai šį augintinį padovanojo vienas labai šaunus ir geraširdis žmogus. „Tai yra pats geriausias metas mano gyvenime įsigyti tokios veislės šunį, nes mokausi koledže ir neketinu keliauti‘, – teigė S.Milinytė.

Naujai Simonos augintinei yra vos trys mėnesiai ir jos vardas Hope (liet. Viltis). Įdomu tai, kad ši kalytė nėra įprastas šuo: tai – šuo-pagalbininkas. Tokie šunys padeda akliesiems orientuotis gatvėse, pėsčiųjų perėjose, o kurtiesiems tampa antru klausos aparatu namie ir lauke. Tai gyvūnai-terapeutai, su kuriais net po didžiulių gyvenimo stresų žmonės pasveiksta dvasiškai.

„Negaliu atskleisti, kodėl man prireikė šuns-pagalbininko. Tačiau Hope jau žino keletą komandų, turi visus reikiamus sertifikatus ir šuns-pagalbininko pasus. Ji yra labai miela, tikra šaunuolė ir labai protinga. Mano augintinis Lollipop pasveikino Hope tapus mūsų nauja šeimos nare. Jos drauge leidžia laiką, žaidžia, viskuo dalijasi. Tai tiesiog miela“, – pasakojo Simona. Atlikėja džiaugiasi, kad jos svajonė išsipildė ir juokaudama sakė, kad nuo šiol ją visi gali vadinti auksaspalve Simona.

Portalas Žmonės.lt primena, kad 18 gimtadienio proga Simona gavo retos ir brangios veislės šuniuką. Baltas nykštukinis Pomeranijos špicas į Lietuvą atkeliavo lėktuvu iš JAV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama