Simonos Kateivaitės sužadėtinis viešai kreipėsi pagalbos: žmonės akimirksniu suskubo padėti išaiškinti vagystės

Simona Kateivaitė ir Aurimas Buikys / Irmanto Gelūno/ Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-11 10:33
Bušido ringo mergaitės Simonos Kateivaitės sužadėtinis Aurimas Buikys susidūrė su ilgapirščiais. Jie norėjo iš vyro pavogti jo vairuojamą BMW automobilį.

Apie šį incidentą A. Buikys pranešė savo socialinėje feisbuko paskyroje. Vyras prašė visų, ką nors žinančių, pagalbos: „Šiandien šie asmenys bandė pagrobti BMW f10 automobilį. Tad jų ieškau. Vieną iš asmenų pavadinau „Raganiumi“ dėl nosies formos, kitą – „Bebru“ dėl gyvūnėlio apykaklės. Trečiąjį pavadinau „Žiedų valdovu“, nes pabėgo su juoda audi a8 (2005 gimimo). Už vertingą informaciją užmokėsiu Eurais!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konfidencialumas garantuojamas. Privalome užkirsti kelią nusikalstamumui Lietuvoje!“

S. Kateivaitės sužadėtinio prašymui žmonės neliko abejingi. Juo buvo pasidalinta beveik tris tūkstančius kartų.

Susisiekus su Aurimo sužadėtine ši sakė, kad jos mylimasis iškart kreipėsi į policiją. Per trumpą laiką A. Buikys sulaukė begalės laiškų ir žmonių, mačiusių vagis, skambučių. „Asmenys nuotraukose jau atpažinti ir tyrimas vyksta. Viską išsiaiškinti pavyko greitai, nes iškart buvo pranešta policijai. Daugiau nieko komentuoti nenorėčiau", – Žmonės.lt trumpai atsakė Simona.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai