Simonos ir Jono Nainių vestuvių metinės – paprastos ir skirtos vienas kitam

Simona ir Jonas Nainiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-07 16:29
Rugsėjo 7 dieną viena gražiausių pramogų pasaulio porų Simona ir Jonas Nainiai švenčia 4-ąsias vestuvių metines. „Nesitiki, kad tiek laiko prabėgo. Atrodo visiškai neseniai susituokėme“, – šypsosi S. Nainė pasakodama, kaip jiedu minės ypatingą dieną.

Simona su Jonu susipažino prieš 11 metų, po septynerių metų draugystės pora susituokė. Viena gražiausių svenčių mylimųjų gyvenime įvyko Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje. Amžinos Simonos ir Jono meilės liudininkais jiems svarbią dieną tapo Ieva ir Rolandas Mackevičiai.

„Pagrindinė dovana, kurią vienas kitam įteikiame kiekvienais metais – laikas bei dėmesys. Dėl įtempto darbų grafiko trūksta tokių vakarų, kuomet gali apsikabinus ramiai pažiūrėti kino filmą, mėgautis artimo žmogaus kompanija. Būtent tai šiandien vakare su Jonu ir darysime – būsime kartu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Simona.

Su 4 tosiom vestuvių metinėm mylima žmona ❤️???? #4years #wedding #anniversary #family #0907

A post shared by Jonas Nainys (@dj_jovani) on

Prekės ženklo „NuNu“ įkūrėja visiškai paprasta. Jos manymu, kai yra meilė – pompastika tiesiog nereikalinga. Ir nors drauge su Jonu jie visuomet prisimena šią dieną, bet brangiomis dovanomis nesikeičia.

„Esame paprasti, kažkokių ypatingų tradicijų neturime. Smagu prisiminti vestuves, kadaise norėjome tuoktis rugsėjo 1-ąją, tačiau dėl artimųjų datą šiek tiek pakoregavome. Iki šiol pirmąją rudens dieną apsikeičiame vienas kitam parašytais laiškais. Kodėl nusprendėme žiedus sumainyti rugsėjo 7 d.? Nes tai Jono laimingas skaičius.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai