Simona Burbaitė sulaukė pakvietimo į Milano mados savaitę: „Tai nebuvo mūsų pagrindinis tikslas“

Simona Burbaitė Milane / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-10-01 08:30
Tinklaraštininkė ir modelis Simona Burbaitė (25) lankėsi Milane. Mados savaitės renginiuose dalyvavusi mergina liko neabejinga mados namų „Gucci“ darbams, italų gatvės stiliui ir apsipirkinėjimui, kurio metu įsigijo ne vieną stilingą daiktelį. Tiesa, galimybė sudalyvauti visuose prašmatniuose renginiuse Simonai pasitaikė visai netikėtai.

Simona, kiek laiko praleidai Milane?

Kartu su mano drauge, stilise Irina Cybina ten buvome 5 dienas. Nors iš pradžių kelionės tikslas buvo tik shoppingas, atsirado galimybė dalyvauti mados savaitėje. Netikėtai gavome kvietimą iš mados fotografės Jolie Zocchi ir mados tinklaraštininkės Indrės Jablonskaitės. Negalėjome atsisakyti dėl to net bilietus atgal pirkome naujus, kad bent kiek ilgiau pasimėgautume renginiais. Taip vos dviejų dienų apsipirkinėjimo kelionė virto penkių dienų mados nuotykiu.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip manai, ar daug pasiruošimo reikia keliaujant į miestą, kuriame vyksta tokie didžiuliai mados renginiai?

Tiesą sakant, kadangi mados savaitė nebuvo pagrindinis kelionės tikslas – su Irina iš anksto apgalvojome kiekvienos dienos derinius, kad jie būtų stilingi, bet svarbiausia patogūs – juk anksti ryte paliekame viešbutį ir į jį sugrįžtame tik vėlai vakare, persirengti galimybės neturėjome, o mieste užtrunkame visą dieną, tad ir avalynė turėjo būti patogi. Džiugu, kad su Irina tikrai likome pastebėtos, nepaisant to, kad fashionistų netrūko. Žinau, kad jei yra labai mažai laiko tarp mados pasirodymų – pasaulio lygio žvaigždės persiremginėja tiesiog automobilyje.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar apsilankei bent viename iš žymių dizainerių šou?

Mums teko apsilankyti Luisa Beccaria šou, Gucci street style, Bvlgari prezentacijoje (Bulgari Hotel Milano), Vladimiro Gioia showroom'e. Taip pat turėjome pakvietimus į Fendi ir Pradą, tačiau ten sudalyvauti jau nespėjome. Teko iš arti pamatyti ne vieną garsų modelį, blogerę Chiara Ferragni, mados redaktorę Giovanna Battaglia Engelbert ir t.t. Tiesa, labai smagu, kad netikėtai, tarp kitų mados savaitės fotografų sutikome ir lietuvių fotografą Tomą Šimkų.

Kokia tau didžiausia nauda iš tokių kelionių? Ar daug stiliaus idėjų parsiveži?

Didžiausia nauda – pamatyti, kokie žmonės yra laisvi, atsipalaidavę ir stilingi, plėsti savo akiratį ir pasikrauti energijos bei įkvėpmo. Tiek idėjų parsivežiau su savimi, kad net spirgu, kaip noriu kuo greičiau jas įgyvendinti. Milanas tik dar kartą patvirtino mados sostinės vardą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Būtent šios Milano savaitės metu... Kas paliko geriausią įspūdį?

Milano gatvės pilnos stilingų žmonių, tą savaitę Milanas tiesiog alsuoja mada – visi bando apranga išreikšti save, pasirodyti, atkreipti dėmesį, perduoti tam tikrą žinutę savo įvaizdžiu! Žinau, kad dar tikrai čia sugrįšiu.

Labiausiai patiko Gucci street style! Aš ir anksčiau, sekdama mados savaites, dėmesį atkreipdavau daugiau į gatvės mados nuotraukas, nei mados namų šou. Tiesiog dažniausiai street style mados savaitėmis pademonstruoja pagrindines ir praktiškas tendencijas būsimam sezonui – vadinasi jas lengva pritaikyti ir paprastam mirtingajam savo spintoje.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Link kurių dizainerių kuriamų drabužių širdis linksta labiausiai?


Vienintelio dizainerio, kurio visos kolekcijos nuo A iki Ž man patiktų neturiu. Visi dizaineriai skirtingi. Tačiau širdis tikrai linksta prie „Gucci“ dizainerio Alessandro Michele ir „Vetements“ dizainero Demna Gvasalia.

Ar įsigijai bent vieną šio sezono „must have“ daiktą mados sostinėje?

O taip! Tiesą sakant, shoppingo laimikiais labai džiaugiuosi! Parsivežiau kailinukus, raudoną rankinę ir TOMMY HILFIGER x Gigi Hadid (TOMMYXGIGI) krepšį bei lakinius batus.

Simonos stiliaus patarimus galite rasti ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai