Simonos Burbaitės atostogų stilius privertė niujorkiečius atsisukti

Simona Burbaitė / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tinklaraštininkė, knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona BURBAITĖ (26) vos išėjusi į gatvę patraukia vilniečių žvilgsnius. Elegantiški deriniai, ryškūs įvaizdžio akcentai nelieka nepastebėti. Tačiau kaip išlaikyti dėmesį prikaustantį stilių, kai keliauji po pasaulį?

Vieną geriausių pamokų Simona gavo prieš penkerius metus per Donaldo Trumpo organizuotą grožio konkursą „Mis Visata“, kuriame S.Burbaitė atstovavo Lietuvai.

„Atsimenu, tada turėjau nemenką iššūkį – į du lagaminus reikėjo sutalpinti sukneles ir batelius net trims savaitėms. Kiek prisimenu, turėjau ne vieno Lietuvos dizainerio suknelių, jų gal buvo 10 ar 12, aukštakulnių taip pat vežiausi 4 ar 5 poras“, – prisiminė Simona.

Šiandien Simona keliauja po pasaulį su kur kas kuklesniu lagaminų turiniu. Tačiau tai nereiškia, kad ji atostogų metu atrodo kukliai. Praėjusią savaitę Niujorke viešėjusi S.Burbaitė pademonstravo tokius įvaizdžius, kad regis jau prie visko įpratusios amerikietės susistabdė lietuvę ir žarstė jai komplimentus.

Simonos Burbaitės atostogos Niujorke / Asmenininio albumo nuotr.

Būdama Niujorke pademonstravai ne vieną įsimintiną įvaizdį. Kiek daiktų vežeisi su savimi?

Žinoma, jei tik galėčiau – su savimi pasiimčiau visą savo spintą. Bet ruošdamasi kelionei visada stengiuosi apgalvoti derinius. Dažniausiai renkuosi tokius, kad vienus drabužius galėčiau lengvai derinti su kitais. Žinoma, prioritetas – patogumas, bet man taip pat svarbu, kad deriniai būtų stilingi.

Šį kartą likus savaitei iki kelionės pradėjau dėti daiktus į lagaminą, o artėjant skrydžio dienai jau buvau tikra, kokių daiktų man tikrai prireiks. Kadangi į Niujorką skridau tik su dviem rankiniais bagažais, daiktų neturėjau labai daug, nors ten praleidome aštuonias dienas. Džiaugiuosi, kad nebuvo nei vieno daikto ar drabužio, kurio kelionėje nepanaudojau.

Simonos Burbaitės atostogos Niujorke / Asmenininio albumo nuotr.

Galbūt kažką gražaus įsigijai ir Niujorke?

Manau, ne paslaptis, kad Niujorkas nėra geriausia vieta shoppingui dėl kainų ir mokesčių. Todėl tokio tikslo net ir nebuvo. Vis dėlto pavyko nusipirkti rožinius lakuotos odos aukštakulnius ir kelis žiedus. Viena iš mano tradicijų – iš kelionės parsivežti kokį nors žiedą prisiminimui.

Ar ryškus įvaizdis atkreipė aplinkinių dėmesį?

Taip! Niujorke išgirdau tikrai daug komplimentų. Didelio dėmesio sulaukė blizgantis sijonas – žmonės net atsisukdavo pažiūrėti į jį, sulaukiau daug klausimų, kur jį pirkau.

Simonos Burbaitės atostogos Niujorke / Asmenininio albumo nuotr.

Galbūt ir pati radai įkvėpimų Niujorko gatvėse?

Tiesą pasakius, nustebau, nes fashionistų mačiau nedaug. Bet kelios tikrai mane sužavėjo. Pastebėjau, kad niujorietės renkasi patogumą ir praktiškumą – nemažai sportbačių, klasikinių švarkų, klostuotų sijonų ar šilkinių naktinių tipo suknelių.

Be kokio daikto neišvyktum atostogauti?

Be patogių batų. Jei tai ne poilsinė kelionė – mėgstu pažinti naują miestą vaikščiodama. Dažniausiai ryte išėjus iš viešbučio į jį grįžtu tik vėlai vakare.

Ar įsivaizduoji save keliaujančią tik su sportbačiais ir kuprine?

Ne tik įsivaizduoju, bet ir keliavau šitaip vasarį į Tailandą. Tokių kelionių metu supranti, kiek iš tikrųjų nedaug žmogui reikia. Viskas gali sutilpti į kuprinę.

Simonos Burbaitės atostogos Niujorke / Asmenininio albumo nuotr.
Simonos Burbaitės atostogos Niujorke (32 nuotr.)
+26

Skaitykite daugiau