Simonos Brazdžionytės kurtuose papuošaluose – užkoduota istorija apie žmonių ir pasaulio virsmą

S.Brazdžionytės papuošalų kolekcija / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-30 19:49
Papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė įsitikinusi, kad tinkamai pasirinkti aksesuarai gali tapti įvaizdžio ašimi, talismanu ir savotiška papuošalą dėvinčio žmogaus žinute supantiems aplinkiniams.

Naujoji Simonos kolekcija pasakoja apie žmones ir tai, kuo ypatingi jų gyvenimai.

„Papuošalai – asmenybės refleksija ir pasako apie jus daugau nei galite įsivaizduoti, todėl patariu apgalvoti ką juos dėvėdami norite pasakyti, parodyti ir tuo pačiu įvertinti ar aksesuarai netrukdys darbui, jūsų neblaškys ir nevaržys bei atliks pagrindinę savo misiją – papildyti jūsų įvaizdį.

Sukurti spalvingą ir žaismingą šių metų vasarai skirtą kolekciją įkvėpė dinamiškas pavasaris, kuris su saule, lietumi, vėjo gūsiais ir sniego audromis praneša, kad sėdėti vietoje nėra kada: viskas atgimsta, pražysta, vis dažniau pasirodo saulė, kuri į mūsų gyvenimus įneša daugiau spalvų ir gerų emocijų.

S.Brazdžionytės papuošalų kolekcija / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
S.Brazdžionytės papuošalų kolekcija / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Šiuo chaotišku laikotarpiu visi esame pasiilgę šeimos, draugų, tikrumo, gyvo bendravimo ir apsikabinimų. Iš pirmo žvilgsnio nedidelių, tačiau pačių svarbiausių dalykų. Metų laikai, pasaulio įvykiai bei asmeninės patirtys mums nuolat primena, kad nėra nieko pastovaus, todėl negalima atidėlioti gyvenimo – reikia juo mėgautis čia ir dabar, pakelti akis ir pamatyti mus supantį grožį. Ši kolekcija ir yra apie tą grožį, stebuklingą pasaulio bei žmonių virsmą, apie laimę ir meilę, ir, žinoma, apie visko pradžią, svarbiausią žmogų pasaulyje – mamą“, – mintimis dalijasi S.Brazdžionytė.

Kurdama kolekciją Simona siekė, kad kiekvienas papuošalas  atspindėtų žmogų ir turėtų didesnę prasmę – būtų ne tik aksesuaras, bet taptų dėvinčiojo dalimi, pasakotų jo istoriją.

Tai padaryti pavyko panaudojant įvairius simbolius, inicialus, naujai sukurtus akcentus bei spalvas. Simona sako, kad simboliai supa mus kiekviename žingsnyje: kartais jų nė nepastebime, kartais ypač sureikšminame, prie kai kurių prisirišame, o dar kitus laikome savo talismanais ir nors kiekvienas renkasi tai, kas jam yra svarbu, yra keli raktažodžiai, kurie svarbūs visiems – mama, meilė, laimė ir angelas.

„Šie simboliai, išlietos ar išgraviruotos detalės su šiais keturiais žodžiais tapo koklekcijos kertine ašimi, nes tai vertybės, į kurias nuolat atsigręžiame visi. Mama – mūsų gyvybė ir energija, ji atvedė į šį pasaulį bei parodė koks jis gali būti nuostabus. Ji – mūsų saulė ir pasaulio centras. 

S.Brazdžionytės papuošalų kolekcija / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
S.Brazdžionytės papuošalų kolekcija / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Meilė – pasaulio variklis ir didingiausias žmogui pažįstamas jausmas. Man meilė yra apie norą duoti be jokio savanaudiškumo krislo, be jokio išskaičiavimo ir sugebėjimas priimti kitą būtent tokį, koks jis yra. Laimė – pilnatvės emocija, kuri atsiranda keliaujant gyvenimo kelionę, kuriant ir išmokstant būti balanse, dvasinėje pusiausvyroje. Na, o angelas yra žinios skleidėjas, meilės, džiaugsmo ir ramybės nešėjas, kuris saugo mus ir mūsų namus. Angelai į mano gyvenimą atėjo labai seniai. Tikiu jų galia ir dažnai, būtent pasitikėdama jais, leidžiu sau išskleisti sparnus“, – apie simbolių galią ir prasmę pasakoja papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė.

Naujausi straipsniai