Simona Burbaitė po jai adresuoto Selo grasinimo: „Žinomi žmonės turi jausti atsakomybę“

Egidijus Dragūnas, Simona Burbaitė / Viganto Ovadnevo/ Gintauto Rapalio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-05 11:58
Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė jau kurį laiką pluša Mhuy Thai bokso treniruotėse. Socialiniame tinkle pasidalijusi vaizdo įrašu iš sporto salės, mergina sulaukė dainininko Egidijaus Dragūno komentaro. Pastarasis moteriai pasirodė tarsi grasinimas.

Po besiboksuojančios Simonos Burbaitės vaizdo įrašu E. Dragūnas paliko štai tokį komentarą: „Baisu, kai bobos virsta vyrais. Boksininkė. Kai p***iau vieną, amžiams užmigtum.“

INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.

Tinklaraštininkė tokį vyro pasisakymą traktavo kaip grasinimą ir nedvejojusi pasidalijo savo nuomone su sekėjais.

„Tokie komentarai, kaip Egidijaus Dragūno, kurio sulaukiau šįryt, besiruošdama pozityviai pradėti dieną, tikrai manęs nesugniuždė, juolab, neprivertė susimąstyti, ar mano pasirinkimas lankyti Tailando boksą yra nemoteriškas. Kas apskritai XXI amžiuje yra nemoteriška? Tikiuosi, man neprireiks panaudoti bokse išmoktų įgūdžių, apsiginant prieš šio vyro kumštį, kuriuo jis man grasino. Vis dėlto šis komentaras palietė mane, nes liečia mano artimą, mano aplinką ir mano šalį. Šalį, kurioje šiandien opiausios žaizdos – agresija, psichologinis ir fizinis smurtas šeimoje, patyčios, lyčių nelygybė, priekabiavimas – sutinkamos kas antroje straipsnių antraštėje ir turbūt kas trečioje šeimoje. Kaip reaguoti toms ir tiems, kurie su tokia agresija susiduria kasdien, ne tik socialinėje erdvėje, bet ir darbe, ir šeimoje, ir visuomenėje? Užsiauginau storą odą ir tikiu tuo, kas esu ir ką darau, tačiau man skaudu ir pikta, kad tokius agresijos kupinus žinomų žmonių komentarus skaito jų sekėjai ir tai tampa visuomenės norma. Šiandien tai komentaras man, rytoj bus kažkam kitam, bet tai privalo liautis. Žinomi žmonės, nuomonės formuotojai, turi jausti atsakomybę už savo viešai ištartus žodžius, užuot gilinę visuomenės žaizdas.“, – viešai kalbėjo Simona Burbaitė.

Po jos įrašu pasipylė komentarų gausa. Vieni nesistebėjo tokiu garsaus atlikėjo žargonu ir skatino nekreipti dėmesio. Kiti – ragino džiaugtis, mat ne viena moteris svajoja „užmigti“ nuo tokio vyro.

Žmonės.lt primena, kad dėl Egidijaus grasinimų į teismą jį buvo padavusi buvusi draugė Eleonora Sebrova. Ji teigė, kad atlikėjas grasino ją nužudyti. Šie Eleonoros kaltinimai prokuratūros buvo atmesti.

Eleonora Sebrova
Eleonora Sebrova

„Kad Egidijus agresyvus net viešoje aplinkoje – nepaslaptis. Pavyzdžiui, atvejai su Kęstučiu Verslovu ar Svetlana Pronina. Kino teatro darbuotoja. Taip pat rašyta, kaip jis bendrauja su policijos pareigūnais. Jei šis žmogus nebijo viešai parodyti savo agresijos, galite įsivaizduoti, kas vyko namuose, už uždarų durų“, – kalbėjo E. Sebrova.

Moteris sako neįsivaizduojanti, kokiais dar būdais, galima išspręsti tokias problemas. „Bus skundas“, – tikino ji. Eleonora neplanuoja susitaikyti su prokuratūros atmestais kaltinimais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai