Simona Starkutė atskleis, kodėl laimingo atsitiktinumo dėka nemetė modelio karjeros

Simona Starkutė
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis” žinomi žmonės dalinsis savo gyvenimo istorijomis apie darbą ir naujus iššūkius. Modelis Simona Starkutė laidoje pasakos, kad vaikystėje ji net nesvajojusi tapti modeliu.

„Tais laikais agentūros važinėdavo į mokyklas ir darydavo skautingą. Viena klasiokė labai norėjo būti modeliu ir aš ją palydėjau į peržiūrą, o agentūros vadovė atrinko mane vienintelę. Tuomet sukontaktavo su mano tėčiu, su kuriuo aš tuo metu gyvenau, papasakojo, kad aš galiu būti labai sėkmingas modelis. Taip viskas prasidėjo“, – kalbės S. Starkutė.

Moteris pasakos, kad per savo karjerą yra dirbusi su žymiausiais prekės ženklais: „Nebuvau tas modelis, kuris vaikšto podiumu. Aš buvau komercinis modelis, kuris fotografavosi, teko dirbti su prabangiais papuošalais, fotosesijos metu net stovėdavo apsauga. Dirbau ir su „L'Oréal“, „Dolce & Gabbana“ ir kitais”.

Simona sakys, kad pirmieji metai dirbant modeliu buvo sunkūs: „Pradirbau trejus ar ketverius metus be didelio užmokesčio. Turėjau investuoti į savo „book‘ą“. Po trejų su puse metų man pradėjo sektis“.

Laidoje ji pasakos, kad net buvo minčių viską mesti, tačiau laimingo atsitiktinumo dėka tęsė karjerą. „Tuo metu buvau Turkijoje ir sakiau, kad tai bus paskutinė kelionė ir grįžusi į Lietuvą eisiu dirbti padavėja. Bet niekas be reikalo nenutinka. Tuo metu sutikau geriausios draugės draugą, kuris pajuokavo, kad man reikėtų persidažyti plaukus šviesiai, nes iki tol visuomet buvau brunetė. Kitą dieną tai padariau ir jau po dviejų savaičių gavau tikrai pelningą užsakymą“, – kalbės gražuolė.

„Tai sunkus darbas ir daugelis mergaičių tokio darbo tiesiog nepatempia. Fotografuotis po 16 valandų per dieną ir lakstyti kai yra 35 laipsniai karščio tiek su trumpais rūbais, tiek su striukėmis ir paltukais, tikrai nėra lengva. Reikia turėti daug ištvermės“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos moteris.


Skaitykite daugiau