Simona Starkutė ateitį planuoja Amerikoje: „Geriau būsiu maža žuvis vandenyne, nei didelė baloje“

Simona Starkutė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-06-13 09:36
Modelis Simona Starkutė teigia nusprendusi pakeisti savo gyvenimą. Rudens pradžioje garsus modelis planuoja persikraustyti į Jungtines Amerikos Valstijas – keliaus tarp Majamio ir Los Andželo, kur kurs savo tolimesnę ateitį. 

Žmonės.lt S.Starkutė pasakojo, kad jau seniai svajojo apie kardinalius gyvenimo pokyčius. Pastaruosius metus sėsliai Lietuvoje gyvenusi Simona apsisprendė: „Nuo rudens gyvenimą kursiu JAV.“

„Lietuvoje vasara yra labai graži, tad ją praleisiu čia. O rugsėjį ar spalį keisiu gyvenamąją vietą ir kelsiu sparnus iš čia. Lietuvoje man trūksta oro, tad norisi pokyčių“, – teigė S.Starkutė.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

S.Starkutė pasakojo, kad gyvena spontaniškai ir niekuomet į ateitį neplanuoja. Jeigu šauna mintis, Simona ją įgyvendina, tačiau neatmeta galimybės, kad gali viskas ir pasikeisti.

„Niekada nebūna taip, kad gyvenime ką nors planuočiau. Kol neturiu vyro ir šeimos, galiu vieną minutę sėdėti Lietuvoje, o kitą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Galbūt žaibas trenks, o vasarą aplankys nauja meilė ir liksiu čia, tačiau dabar aš įsitikinusi, kad man tikslinga yra iškeliauti.

Žinoma, niekada nepasielgčiau taip, kad čia negrįžčiau. Turiu tikslą keisti gyvenimą, tačiau Lietuvos nepaliksiu. Gal aš po pusmečio suprasiu, kad noriu grįžti į Lietuvą, bet manau, kad taip neatsitiks – esu keliautoja“, – Žmonės.lt pasakojo S.Starkutė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Drabužių prekės ženklą „SbyS“ pristatanti Simona Starkutė: „Ateina laikas, kai norisi pokyčių“

Modelis teigė, kad pastaruoju metu jos gyvenimas buvo ypač ramus, todėl atėjo laikas viską keisti iš esmės: „Visą gyvenimą buvau įpratusi kažkur judėti. O pastaruosius metus esu užsisėdėjusi vietoje. Atsigavau tiek psichologiškai, tiek fiziškai, bet atėjo tas laikas, kai įprotis keliauti atsinaujino.“

Atvykti į Majamį Simoną paskatino draugai ir kur kas didesnės karjeros galimybės nei Lietuvoje.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

„Majamyje gyvena mano draugai, jie man ir davė mintį, kad atvažiuočiau. Sako, kad gaila manęs, nes sėdžiu Lietuvoje ir niekas nežino, ką galiu padaryti. Viską, ką aš darau Lietuvoje, galima daryti ir ten, tik reikia labai didelio noro ir daug iniciatyvos. Jau geriau būsiu maža žuvytė dideliame vandenyne, nei didelė žuvis baloje“, – juokėsi S.Starkutė.

S.Starkutė JAV keliaus tarp Majamio ir Los Andželo. Ten moteris ne tik dirbs modeliu, bet ir imsis aktorystės meno.

„Noriu ne tik daug saulės ir jūros, bet ir iš modeliavimo pereiti į aktorinį – filmuotis reklamose ir panašiai. Los Andžele tai yra labai populiaru ir manęs jau laukia agentūros. Žinoma, nesu garantuota, kad ten to darbo bus. Mano drabužių linija irgi ne šiaip sau išėjo, nes ten galėsiu ją plėsti. Bandysiu pasižvalgyti ir buto pirkimui, tačiau keliausiu tarp dviejų valstijų, tad galbūt teks nuomotis“, – Žmonės.lt pasakojo S.Starkutė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai