Simona Nainė: „Žmogus stilingas gali būti ne vien išore, bet ir vidumi“

Stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“ Litexpo parodų rūmuose
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-25 13:16
Šeštadienį Vilniuje įsikūrusiame parodų centre „Litexpo“ vyko mados ir stiliaus konferencija „Stilius LIVE“. Parodų centre pranešimus skaitė garsūs šalies dizaineriai, stilistai bei mados žinovai. Viena jų – mados prekės ženklo „NuNu“ įkūrėja Simona Nainė.
Konferencijoje S. Nainė skaitė pranešimą tema „Iššūkiai su kuriais susiduriame ieškodami savo stiliaus“. Simona atskleidė, kad konferencijoje nežada šnekėti tik apie drabužius, aksesuarus, mados tendencijas.

„Noriu pakapstyti šiek tiek giliau ir pakalbėti apie tai, kaip mes vertiname vieni kitus, apie tai, kaip mes apskritai vertiname ir suprantame vieni kitų stilių. Taip pat ir apie vertybes. Jei žmogui būti stilingu yra visiškai neaktualu ir jis yra toli nuo mados pasaulio – nereiškia, kad jis nėra stilingas. Galbūt jis daug stilingesnis savo vidumi, nei tas žmogus, kuris dėvi „Prada“ drabužius. Apskritai noriu pakalbėti sąmoningumą, tačiau visą tai bet kokiu atveju bus susiję su stiliumi“, – prieš konferenciją Žmonės.lt sakė Simona.

Stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“ Litexpo parodų rūmuose
Stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“ Litexpo parodų rūmuose
Simona prisipažino – savo stilių ji jau jaučia atradusi. „Žinau kas man tinka, patinka ir su kuriais drabužiais ar aksesuarais jaučiuosi savimi. Jis – labai paprastas. Toks, kaip daugumos žmonių. Nesu išskirtinė mados ikona. Aš žmonėms noriu ištransliuoti kai ką daugiau nei tik drabužius“, – pasakojo dizainerė.
Stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“ Litexpo parodų rūmuose / Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“ Litexpo parodų rūmuose / Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Kalbėdama apie individualaus stiliaus kūrimą S. Nainė pabrėžė – svarbiausia yra neatsisakyti savo asmenybės ir nesistengti būti kažkuo kitu.


„Kai dabar tiek daug visko galime pamatyti ir atrasti socialiniuose tinkluose – gali ir galva susisukti nuo gausybės inspiracijų, tačiau jei vadovausimės tik tuo, kaip rengiasi ar atrodo kiti – išprotėsime. Juo labiau, kad galime „prisisvaigti“, kad atrodysim lygiai taip pat kaip kažkuri sekama žvaigždė, tačiau logiškai pagalvojus – mūsų finansai ir norai gali prasilenkti su realybe. Tai ką gali sau leisti kiti, nebūtinai galime leisti mes. Aš tikrai domiuosi tendencijomis, seku man patinkančias žvaigždes, daug madingų užsienio influencerių, perku žurnalus“, – pasakojo stilinga moteris.

Simona atskleidė, kad vienos stiliaus ikonos ji neturi. „Patinka Olovier Rousteing, DSQUARED2, Alberta Ferretti, Olivia Culpo“, – sakė ji. 

Naujausi straipsniai