Simona Nainė tapo „Žvaigždžių duetų“ dalyve: „Laikas pasitikrinti žiūrovų simpatijas“

Simona Nainė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-09 15:48
Žiemą į LNK eterį sugrįšiantis muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ žada žiūrovams galybę staigmenų. Bene didžiausia intriga – kas šiemet taps jau 8-ojo laidos sezono dalyviais. Žmonės.lt skaitytojams atskleidžia dar vieną naują projekto dalyvę – ja taps grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė.

„Pakvietimų kažkur dalyvauti tikrai būna – džiaugiuosi, kad jų sulaukiu, tačiau tikrai nepuolu dalyvauti visur. Juolab, esu šiek tiek bailiukė, todėl niekada nedalyvavau tokio tipo projekte. Vis dėlto, sulaukusi pasiūlymo pasirodyti „Žvaigždžių duetuose“, svarsčiau tik kokias penkias minutes (juokiasi). Labai keista, nes paprastai ilgai sveriu visus už ir prieš. Gal pagaliau pajutau, kad atėjo laikas ne tik išbandyti save tokiame amplua, bet ir pasitikrinti žiūrovų simpatijas – ar patiks mūsų duetas, humoro jausmas, dainos, pasirodymai“, – Žmonės.lt sakė S.Nainė.

Nors atlikėja neslepia turinti tikrai daug veiklos, ši, tiki, tik papildys jos gyvenimą tiek patirtimi, tiek nuotykiais. Be to, neslepia Simona, tiek metų televizijoje gyvuojantis projektas, tikėtina, nenuvils.

„Kai sutinki dalyvauti projekte, visada pagalvoji, kokią reputaciją jis turi. Juk jeigu būtų striptizo šou, tai tikrai neičiau (juokiasi). Ši laida – santūri, patikrinta laiko ir turinti savo vertę. Planuoju daug dirbti, ir, manau, ji bus verta to darbo“, – įsitikinusi pašnekovė.

Kas taps Simonos partneriu – bus atskleista visai netrukus, tačiau mergina patikina, kad jiedu jau dabar puikiai sutaria ir nekantrauja imtis kūrybos.

„Mano partneris turi fantastiškus duomenis, todėl į mokytojos vaidmenį man stoti turbūt teks retai, gal nebent labiau – į patarėjos. Tai žmogus, puikiai valdantis savo balsą ir gerai atrodantis scenoje. Abu juokaujame, kad ir jam, ir man labai pasisekė, kad gavome vienas kitą į porą“, – šypsosi Simona.

Žmonės.lt primena, kad pirmoji „Žvaigždžių duetų“ laida startavo 2007-aisiais – projektą tada vedė maestro Vytautas Kernagis. Šou per septynis sezonus sudalyvavo visas būrys žinomų žmonių  – aktorių, televizijos laidų vedėjų, humoristų, politikų, verslininkų. Kai kurie projekto metu gimę duetai sėkmingai koncertavo arba tebekoncertuoja iki šiol.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai