Simona Nainė švenčia 30-ąjį gimtadienį: draugai surengė įspūdingą staigmeną

Simona Nainė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-13 19:07
Dainininkei ir mados prekės ženklo „Nunu“ įkūrėjai Simonai Nainei šiandien sukako 30 metų. Nors merginų grupės „Pinup girls“ narė neplanavo didelės šventės – draugai ją suplanavo už Simoną. Nuo pat ryto skriejančius sveikinimus ir dovanas vainikavo draugų susitikimas sostinės klubo „Pataja“ terasoje.

„Atsikeli ryte ir tau trisdešimt. Žiauru, bet nesijaučiu kaip 30-ies“, – socialiniuose tinkluose komentavo radisto Jono Nainio žmona.

Pasveikinti Simonos susirinko išties didelis būrys artimųjų. Vakarėlyje dalyvavo jos sutuoktinis Jonas, mama Vilija, sesė Ineta, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, neseniai žiedus sumainę Viktorija ir Kęstutis Arlauskai, fotografas Lukas Gricius, prodiuseris Martynas Tyla su mylimąja Neringa Zeleniūtę, o už didžėjaus pulto stojo „radistas“ Ignas Lelys.

Su gimtadieniu, puikioji @simutee ! ❤❤❤

A post shared by Saugirdas Vaitulionis (@saugirdas) on

Šventėje specialiai Simonai pasirodymą surengė ir legendinė grupė „Hiperbolė“.

Dar švęsdama 28-ąjį gimtadienį dainininkė Žmonės.lt yra atskleidusi, kad šia proga iš draugų dažnai sulaukia netikėčiausių staigmenų, todėl ir šiemet – ne išimtis.

„Mano draugai, taip pat Jonas, yra labai organizuoti. Jie mėgsta padaryti man staigmenas. Nežinau, ar tie suplanuoti koncertai bus tikri, ar ten kažkas kito laukia. Bet iš anksto nieko tikrai neįtariau...Tik aplinkiniai man priminė, kad atėjo gimtadienis. Pati jį net pamiršau“ – kalbėjo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai