Simona Nainė: „Nenoriu nei lūpų pūstis, nei raukšlių lygintis, man patinka, kaip yra dabar“

Indrė Stonkuvienė ir Simona Nainė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-15 11:19
Drabužių kūrėja bei televizijos laidų vedėja Simona Nainė atvira – ji neturi jokių kompleksų. Kol kitos moterys kovoja su vidiniais demonais, Simona prisipažįsta, jai savigrauža dėl išvaizdos labai svetima.

„O kam man? Aš žinau savo pliusus ir minusus. Ir viskas“, – LNK.lt Indrės Stonkuvienės laidoje #Tobulainetobula sakė S.Nainė.

Ankstyvais paauglystės metais S.Nainė dainavo tuo metu kultinėje grupėje „Mokinukės“. Tuo metu visuomenės dėmesys buvo itin didžiulis, nors dabar dažnas šį faktą jau pamiršęs. „Manęs kartais žmonės nustebę klausia, ar aš dainavau „Mokinukėse“. O aš atsakau – nuotraukose visą laiką ieškok tos, kuri aukščiausia ir storiausia – ten aš. Irūna su Ineta visą laiką buvo labai smulkutės, mažytės, o aš anksti ir krūtinę pradėjau turėti, ir klubus, ir lašinukų. Negana to, aš dvejais metais buvau vyresnė. Tai faktas, kad kai tu mane pastatai šalia Irūnos, aš atrodžiau ir peraugusi, ir neproporcinga“. 

Indrė Stonkuvienė ir Simona Nainė / LNK nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Simona Nainė / LNK nuotr.

Paklausta, ar tuo metu jautė kompleksus, Simona juokėsi: „Gal vienu metu buvo tokių minčių, kad man reikia kokios dietos laikytis. Bet tikrai nekompleksavau. Manęs niekas nežeidė, aš jaučiausi gerai“.

Anot S.Nainės, apskritai dažnas svėrimasis gali būti žalingas. „Aš nesisveriu, nes nematau tam reikalo. Jaučiu pagal drabužius. Tikiu, kad čia tikrai ne pasaulio pabaiga. Priaugai svorio – nu ir kas? Susiimsi, pasportuosi, numesi. Ir viskas. Man svarbiausia, kad aš esu sveika ir gerai jaučiuosi. Pavyzdžiui, mano sesė sako, kad va pagaliau priaugus svorio ji nealpsta. Tai gal vis dėl to geriau turėti tuos plius 3 kilogramus? Ir nebus tai, kad pauosčius kvepalų jau alpsi, kaip mano sesei buvo anksčiau“.

Indrė Stonkuvienė ir Simona Nainė / LNK nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Simona Nainė / LNK nuotr.

Šiuo metu drabužių kūrėja tikina, kad jaučiasi puikiai. „Jeigu nuoširdžiai, tai aš žiūriu į veidrodį ir man patinka, ką matau. Taip, matau visus trūkumus, raukšles, bet kol kas esu patenkinta. Nenoriu nei lūpų pūstis, nei raukšlių tvarkyti. Jeigu kada tikrai reikės, kodėl gi ne. Bet dabar, manau, man tikrai nereikia“, – laidoje kalbėjo ji.

Paklausta, ką galvoja apie kitas moteris itin anksti pradėjusias tobulintis, Nainė žodžių į vatą nevyniojo: „Atrodo liūdna, kai 20–ties metų merginos jau turi įsidėjusios krūtinę, yra nusisiurbusios riebalus, o į veidą jau susileidusios botokso. Man atrodo, kad tokioj jaunystėj tai tikrai nėra senėjimo prevencija. Kam šitaip skubėti?“.

Naujausi straipsniai