Simona Nainė linki pozityvumo: „Pykti ant viso pasaulio – kenkia sveikatai“

Simona ir Jonas Nainiai / „ŽMONĖS Foto“ ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-26 17:58
Dainininkė, verslininkė bei influencerė Simona Nainė (32) šiemet šventes pasitiko kitaip – liko namuose su vyru, didžėjumi Jonu Nainiu (37), o su kitais artimaisiais susisiekė virtualiu būdu. „Nors viskas vyko kiek neįprastai, nepraradome geros nuotaikos bei šventinio nusiteikimo“, – sakė Simona ir kartu su portalo Žmonės.lt skaitytojais pasidalijo pozityviomis mintimis.

„Kaip ir visų žmonių, mūsų Kalėdos šiemet buvo kitokios. Kartu su Jonu ir dar trimis savo augintiniais likome namuose, pasijungėme ekranus ir su likusiais šeimos nariais bendravome nuotoliniu būdu“, – portalui Žmonės.lt teigė Simona.

Žinoma moteris atskleidė, kad nors prie Kūčių stalo sėdėjo tik dviese su vyru Jonu Nainiu, jiedu nelaužė kasmetinių tradicijų ir kartu ruošė dvylika patiekalų. 

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

Prakalbus apie dovanas, Simona prasitarė, kad vienintelis jos šių metų noras  buvo nesusijęs su materialiais dalykais. „Svarbiausia – laiko praleidimas su vyru, o ne kažkoks daiktas. Man tikrai nieko netrūksta, svarbiausia, kad visi būtų sveiki ir esama situacija kuo greičiau pasitaisytų“.

Nors daugelis šeimų Lietuvoje šiemet šventes pasitiko be artimųjų, S.Nainė  ragino nepasiduoti negatyvioms mintims ir šventę namuose susikūrė pati. Pasak jos, viskas priklauso nuo teisingo požiūrio.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jeigu Kalėdų rytą atsikeltume su mintimis, kaip viskas yra blogai, viskas ir būtų blogai. Mes su Jonu pasikalbėjome ir nusprendėme, kad per šventes iš spintų išsitrauksime gražiausius apdarus, pasipuošime, klausysimės kalėdinės muzikos ir jokiu būdu neprarasime šventinės nuotaikos.

Taip, šiuo metu esame suvaržyti, tačiau visi draudimai yra tam, kad ateityje būtų geriau. Dabar toks laikas ir nieko nepakeisi, o pykti ant viso pasaulio – kenkia sveikatai. Geriau nusiteikime pozityviai ir išmokime susikurti šventę patys“, – pridūrė Simona.

Drabužių linijos „Nunu“ kūrėja pasakojo, kad nepaisant pandemijos, šie metai buvo pakankamai geri ir stabilūs – pavyko tęsti sėkmingą verslą užsiimant elektronine prekyba.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Žmogus – toks sutvėrimas: susikalbėdamas su savimi jis gali prisitaikyti prie daugelio situacijų. Viskas priklauso nuo to, kaip į viską pažiūrėsi. Šiuo metu „Nunu“ užima visą mano laiką, todėl galiu sėkmingai dirbti toliau, o kas laukia ateityje – niekas nežino“.

Neretai artėjant Naujiesiems metams, žmonės išsikelia sau naujus pažadus ir tikslus, tačiau paklausus Simonos, ar jau spėjo susidaryti savo svajonių sąrašą, ji atsakė, kad toks požiūris jai nebūdingas: „Aš visada turiu kažkokią viziją ir svajonę, kurios siekiu kasdien. Man nereikia laukti naujų metų“, – to paties linkėdama ir portalo Žmonės.lt skaitytojams teigė Simona Nainė.

Naujausi straipsniai