Simona Nainė atskleidė savo grožio paslaptis ir kasdienius ritualus: „Šie dalykai man yra svarbiausi“

Simona Nainė / Sauliaus Daugėlos ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-11 11:42
Prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė atvirauja, jog išvaizda kiekvienai moteriai yra be galo svarbi. Sutvarkyti plaukai, dailus makiažas ir stilingi drabužiai ne tik patraukia aplinkinių akį, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Simona pasakoja, jog pati savo išvaizdai skiria gan didelį dėmesį, o ypatingai – veido odai, dėl kurios priežiūros drąsiai išbando įvairiausias priemones.

Žavi ir charizmatiška moteris yra ne kartą viešai kalbėjusi apie visuomenėje vyraujančius grožio standartus, savo išbandytas ir pamiltas procedūras ar odos problemas, su kuriomis jai yra tekę susidurti. Visgi, Simona Nainė pripažįsta, kad kartais už stilingus drabužius ar ištaigingą makiažą daug svarbiau yra sveikata ir laime spindinčios akys.

„Moters išvaizdoje yra svarbus ne vienas dalykas, tačiau pirmiausiai išskirsčiau tvarkingą išvaizdą, švytinčią sveiką odą, šypseną veide, sutvarkytus plaukus ir spindinčias akis. Šie dalykai man yra svarbiausi ir į juos pirmiausiai atkreipiu dėmesį, kalbėdama apie moters išvaizdą“, – Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“ teigia Simona.

Simona Nainė / Sauliaus Daugėlos nuotr.
Simona Nainė / Sauliaus Daugėlos nuotr.

Drabužių prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja atvirauja, kad yra tarsi pamišusi dėl veido odos priežiūros. Kosmetologo paslaugomis ji galėtų naudotis nors ir kasdien, tačiau beskirdama visą dėmesį veido oda, ji neretai pamiršta ir kitą be galo svarbų gražios išvaizdos aspektą.

„Labai mėgstu rūpintis savo veido oda. Pas kosmetologą galėčiau lankytis kad ir kiekvieną dieną ir tikrai esu iš tų moterų, kurios vonioje turi šimtus serumų ir kremų bei netingi kas vakarą jais pasitepti. Tačiau, besirūpindama veido oda, kartais pamirštu kūno odą ir dėl to sulaukiu pastabų iš savo masažisto. Todėl ir kitas moteris raginu to nepamiršti, mat oda dengia visą mūsų kūną, ir nesvarbu, kad kartais ji slepiasi po drabužiais, ji taip pat reikalauja savo priežiūros ir dėmesio“, – patarimu dalinasi moteris.

Simona Nainė/Pauliaus Peleckio nuotr.
Simona Nainė/Pauliaus Peleckio nuotr.

Nors Simona ne kartą ryžosi įvairiems išvaizdos pokyčiams, jos ilgi, juodi plaukai jau yra tapę asmenine vizitine kortele. Pasirodo, ir jiems moteris skiria didelį dėmesį bei laikosi vienos ypatingos taisyklės.

„Kiekviena moteris turėtų atsirinkti, kokios plaukų priežiūros priemonės tinka jos galvos odai ir plaukams. Man asmeniškai patinka plaukus primaitinti įvairiomis kaukėmis, aliejais ir ko niekada nepamirštu – tai apsaugos nuo karščio, jeigu džiovinu juos su džiovintuvu“, – pasakoja Simona.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

Šiais ir kitais grožio patarimais Simona dalinasi sekmadienį Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“. Šį kartą kardinaliems išvaizdos pokyčiams pasiryžo penkis berniukus auginanti mama Jelena, kuri jau seniai neturėjo laiko sau.

Kaip Jelena priims naujuosius savo išvaizdos pokyčius, ar jie nustebins jos artimuosius ir kokiais grožio patarimais pasidalins drabužių prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė – sekmadienį, 15:30 val.  Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.

Naujausi straipsniai