Simona Milinytė pristato muzikinį klipą su Hario Poterio filmų žvaigžde

Simona Milinytė ir Devonas Murray'us / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Simona Milinytė jau kurį laiką neslepia, kad ją ir Hario Poterio filmų žvaigždę Devoną Murray'ų sieja šilti jausmai.

„Tiek Devonui, tiek man labai patiko“, – apie filmavimus anksčiau yra sakiusi Simona. Klipas buvo filmuojamas Malibu paplūdimyje. „Buvo be galo sunku. Ypač filmuoti vakaro momentus. Vėjas didžiulis, prie vandens – begalo šalta. Plius, dėl vėjo niekaip nėjo uždegti ugnies balionų ir ugnelių. Jau buvau pradėjusi sakyti visiem, kad gal nereikia jų, bet visa komanda dirbo kartu, režisierė net neklausė manęs, nepasidavė ir be galo dėl to džiaugiuosi! Būtent todėl, kad turim nepaprastai gražių klipo momentų. Taigi, kol laukiam – galiu pasidalinti oficialiu klipo dainos viršeliu ir ištrauka“, – tuomet negalėjo atsidžiaugti Simona.

Dabar mergina džiaugiasi galėdama pristatyti jau pagamintą klipą. Jis bus rodomas Nickelodeon, MTV, MTV UK, MTV Australia, MTV Canada, MTV Live, MTV U, MTV Hits, Revolt, Promo Only international, Music Choice, VEVO, bei JAV parduotuvese, salonuose – kur yra TV ekranai!

Klipe dalyvavo filmų direktorė, keli režisieriai, prodiuseriai, darbuotojai su kameromis, aktorių pagalbininkai, makiažo specialistai, bei fotografai. Prie darbo daug prisidėjo ir jau pasaulyje žymi New York Film Academy ir jų komanda.

Tiek daina, tiek klipas yra apie santykius per atstumą ir kaip tenka branginti kiekvieną minutę susitikus su mylimu žmogumi po ilgo laiko. Santykiai per atstumą yra įmanomi, jei tik yra jausmai, pasitikėjimas ir noras būti kartu. Dainos žodžiai tą ir sako “no place could be too far, no time could be too long” nes yra daug žmonių, kurių artimieji ar mylimieji yra toli, tačiau kuriuos atstumas tik suartina. Klipą režisavo Krystina Christiansen.

Skaitykite daugiau