Simona Milinytė pristatė seksualią fotosesiją vonioje ir ateities planus

Simona Milinytė įsiamžino seksualioje fotosesijoje vonioje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-28 09:43
„Taip, buvau su striuke ir vonioje... nes kodėl gi ne?“ – sako 22-ojo gimtadienio laukianti dainininkė Simona Milinytė.

JAV gyvenanti mergina praėjusios Padėkos dienos proga dėkoja ne tik ją palaikantiems artimiesiems, bet ir gerbėjams. „Noriu pasakyti didžiulį ačiū jums, kad mane palaikote ir esate su manimi nuo pat mažens“, – rašo Simona.

„Kasdien tobulėju, siekiu savo tikslų ir svajonių. Stengiuosi klausyti savo širdutės, priimti teisingus sprendimus, tačiau nebijau naujų iššūkių ir išbandymų. Man už poros savaičių sueis 22 metai. Savo gyvenimą esu nusprendusi gyventi taip, kaip norisi pačiai, o ne taip, kaip to nori komentatoriai ar žmonės, kurie manęs nemėgsta. Todėl ir nebijau naujų iššūkių, kitokių, įdomesnių fotosesijų“, – rašė mergina.

Dainininkės manymu, šią fotosesiją geriausiai atspindi daina „Mergaitė maža“. „Kadangi man jau 22, galiu sakyti, kad ta mergaitė iš „Padainuokim“, „Puikusis šou“ ar „Chorų karų“ – užaugo“, – pasakojo mergina ir dėkojo savo pirmiesiems mokytojams bei scenos partneriams – Irenai ir Žilvinui Žvaguliams, Rositai Čivilytei ir Česlovui Gabaliui.

Mergina taip pat atskleidė ir asmeninio gyvenimo detales. „Be galo laukiu gimtadienio, kurio proga pas mane atvažiuoja ir mano broliai, ir mano draugas Devon (Simona susitikinėja su Hario Poterio žvaigžde Devonu Murray'umi). Kalėdom laukiu ir tėvelių, todėl gruodis man bus magiškas“, – atviravo mergina.

Didžiausia staigmena gerbėjams turėtų tapti jau netrukus išeinantis trečiasis Simonos albumas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai