Simona Milinytė pakartojo garsiosios „Disney“ pelytės įvaizdį

Simona Milinytė / Brian Lau Xian Yang nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-22 10:21
Simona Milinytė-Simonna nesiliauja stebinti įvairiais įvaizdžiais. Aktorės ir dainininkės iš Lietuvos vasara tikrai spalvinga. Simonna filmuojasi seriale, keliuose filmuose, gerbėjus vis lepina kadrais iš filmavimų bei savo kasdienybės. Šį kartą mergina ir vėl nustebino. Pavirto į vieną žymiausių Walto Disney herojų.

„Man kiekvienas naujas įvaizdis yra tarsi išbandymas. Nebijau eksperimentuoti ir bandyti. Nieko nėra įdomiau, nei atsikelti ryte, būti savimi, apsirengti kasdieniškus rūbus, o tada nuvažiuoti į darbą, kur tenka įsikūnyti į kokį nors personažą, kaip, pavyzdžiui, mano naujausiame filme. Ten vaidinu vaiduoklį. Personažai ir vaidmenys padaro mano gyvenimą nepaprastai įdomiu. Dar negaliu atsidžiaugti, kad turiu galimybę vaidinti filmuose ir atlikti įvairius vaidmenis ir įkūnyti skirtingus herojus.”

Simona šį kartą fotosesijoje pasirinko Minnie Mouse, žymiosios Disney pelytės įvaizdį.

„Man patinka keistis, o jau ko aš tikrai nemėgstu, tai kasdienybės ir rutinos. Todėl tiek fotosesijos, tiek įdomūs vaidmenys man be galo patinka. Suteikia gyvenimui spalvų.”

Simona ne tik aktyviai filmuojasi, dirba su žymiais Holivudo režisieriais ir aktoriais, bet dar ir randa laiko kitai veiklai.

Walto Disney posakis: „Tikroji problema pasaulyje yra ta, kad jame per daug žmonių suauga,“ – išties patinka jaunai merginai.

Simona galvoja, kad Waltas Disney šiais žodžiais norėjo priminti, jog nesvarbu, kas benutiktų – turime nepamiršti ir rasti savy jėgų džiaugtis kiekvienu gyvenimo momentu.

Naujausi straipsniai