Simona Milinytė iš atostogų Kipre parsivežė įspūdžių ir maišą šviežių kukurūzų burbuolių

Simona Milinytė Kipre / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-27 17:00
Dainininkė Simona Milinytė (17) grįžo iš Kipro, kur kartu su tėvais ir broliu keturias dienas skyrė poilsiui – trumpai paatostogavo. Nors svečioje šalyje praėjusią savaitę ji viešėjo visai trumpai, namo parvyko kupina įspūdžių ir... su maišu kukurūzų burbuolių.

Kipras – valstybė Viduržemio jūros rytuose esančioje saloje, kurios plotas – net 7 kartus mažesnis nei Lietuvos. Vos per keturias dienas S.Milinytė su šeimyna spėjo skersai išilgai išmaišyti visą salą, pasakodama apie ją nestokoja teigiamų emocijų. 

„Sala yra nepaprasto grožio, oras šiltas. Visas dienas buvo maždaug 27 laipsniai šilumos“, – džiaugiasi ji. Dainininkė apsistojo viešbutyje ant jūros kranto, džiaugėsi baseino teikiamais malonumais. „Išėjus į balkoną ar pro mano kambario langą atsiverdavo jūros bei nuostabaus grožio kalnų panorama“, – vietoje nenustygsta ji.

Komplimentais apiberia ir vietinius gyventojus: „Žmonės ten nepaprastai malonūs, draugiški ir visada šypsosi!”

Dienas Kipre ji leido ragaudama vietinio maisto, ilsėdamasi ir keliaudama po salą. „Labiausiai iš maisto man patiko turkiški kebabai – jie buvo pasakiški. Taip pat Kipre dabar – įvairių vaisių sezonas, todėl turguje jų prisipirkau pilnus maišus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo mergina. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto dažniausiai ji skanavo virtų kukurūzų burbuolių. „Tai mano mėgstamiausias maistas. Visų pirma jas verdu, po to valgau! Prisiperku pilnus maišus, kai tik randu, kur įsigyti“, – sakė S.Milinytė.

Dainininkė rado laiko ir apsipirkti: „Nusipirkau žieminį paltą, profesionalaus makiažo priemonių, taip pat parsivežiau pilną maišą šviežių kukurūzų burbuolių, mat Lietuvoje jų jau nėra.“

Į Vilnių S.Milinytė grįžo sekmadienio paryčiais. „Skrendant namo teko persėsti į kitą lėktuvą Italijoje, Milane, todėl čia praleidau pusę dienos. Apsipirkau, pasivaikščiojau, apžiūrėjau šiek tiek Italijos, nors jau esu ten buvusi“, – pasakojo dainininkė.

Reziumuodama savo įspūdžius S.Milinytė patikino norinti grįžti į Kiprą: „Tai buvo trumpa kelių dienų poilsinė kelionė, kuri man nepaprastai patiko. Tikrai ten grįšiu ir vėl, tik šįkart pabūsiu ilgiau!”

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama