Simona Milinytė džiaugiasi nauja fotosesija ir tuo, kad gali atrodyti lyg paauglė

Simona Milinytė - fotosesijoje beveik be makiažo / Jin KIm nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 08:20
Paprastai dainininkė Simona Milinytė bando atrodyti seksualiai - maksimaliai apnuoginti krūtinę jai nėra drovu. Šį kartą Amerikoje gyvenanti atlikėja atsiuntė nuotraukų, kuriose ji atrodo kukliai, o makiažo ir pirmo žvilgsnio - nė lašo.

„Šiose nuotraukose esu tik pasidažiusi blakstienas tušu, tai vienas iš aktorių fotosesijų reikalavimų – atrodyti natūraliai. Šios nuotraukos yra vadinamojo aktorinio standarto „headshots“ tipo nuotraukos. Tai natūralios, mielos nuotraukos, skirtos aktorių bei reklamų atrankoms“, – sakė dainininkė, fotosesiją pavadinusi „Forever Young“.

Jin KIm nuotr.
Jin KIm nuotr.Simonai labai patiko toks žaidimas su kamera, kai pati – be ypatingų išvaizdos efektų. Tai jos agentai prašė pasidaryti vaikiško stiliaus fotosesiją. Simonai tai išišūkis, bet yra įsitikinusi, kad tokį įvaizdį jai pavyko susikurti.

„Man 22-eji, tačiau be makiažo galiu atrodyti daug jauniau, kas labai naudinga teatre ir televizijoje bei reklamose. Makiažas prideda daug, todėl su juo aš lengvai galiu atrodyti 25-erių, o be makiažo – jau 16-os! Esu universali – galiu vaidinti įvairaus amžiaus personažus. O tai naudinga įvairių prodiuserinių ir reklaminių kompanijų agentams, atrankų direktoriams“, – aiškino mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama