Simona Milinytė bikiniams pinigų nešvaisto: „Brangiausias kainavo tik 15 dolerių“

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – dainininkė Simona Milinytė, kuri vasaros spinduliais ir paplūdimio malonumais džiaugiasi Amerikoje. Gal todėl ir atlikėjos bikinis labai jau amerikietiškas.

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Daug bikinių neturiu, nes nelabai daug dėmesio skiriu šiam drabužiui. Labiau koncentruojuosi į aksesuarus, kepures ar paplūdimio skrybėles, tunikas. Labiausiai man patinka dviejų dalių bikiniai, tačiau turiu kelis ir vientisus“,  – Žmonės.lt sakė S.Milinytė.

Mergina dievina saulės vonias ir laisvalaikį paplūdimyje, tiesa, nėra iš tų, kurie stačia galva puola džiaugtis maudynėmis.

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Nemėgstu maudytis, man labiau patinka degintis, paskaityti ar tiesiog pabūti gryname ore, pasidžiaugti saule. Vis dėlto, dažnai man tiesiog pritrūksta laiko nuvažiuoti į paplūdimį ar prie baseino“, – tikino mergina, Amerikoje siekianti tarptautinės dainininkės karjeros.

Jau antrus metus JAV gyvenanti Simona šiuo metu puošiasi bikiniu, padailintu būtent Amerikos simbolika.

Kadangi mėgsta derinti aksesuarus, prie tokio bikinio tiko ir jos išsirinktas „amerikietiškas manikiūras“: „Mano bikinis tai paprastas drabužėlis, tačiau su paįvairinimu – aksesuarai, akiniai, kepurės, grandinėlės. Tada atrodo įspūdingai!“

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kokios pinigų sumos Simona negailėtų itin į akį kritusiam bikiniui? „Neskiriu jam daug pinigų, todėl suma – tikrai nedidelė. Dažniausiai mėgstu drabužius užsisakyti internetu, todėl mano brangiausias bikinis kainavo tik 15 dolerių!“ – atviravo S.Milinytė.

Daugiau žinomų moterų su bikiniais – rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau