Simona Milinytė apie gimtadienio staigmeną iš mylimojo: „Man dar sunku patikėti“

Simona Milinytė ir Devonas Murray'us / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-12 10:47
Gruodžio 12-ąją dainininkei Simonai Milinytei sukako 22-eji. JAV įsikūrusi kaunietė savo gimimo dieną pradėjo švęsti dar išvakarėse, apsilankydama NBA varžybose – Los Andželo krepšinio komanda „Clippers“ padovanojo Simonai bilietus į varžybas. Tuo tarpu grįžusi namo ji rado dar vieną staigmeną – pas ją atskrido širdies draugas, aktorius Devonas Murray.

„Jis pas mane atskrido iškart po Hario Poterio filmų franšizės parodos Vokietijoje. Devonas skubėjo atskristi, kad gruodžio 12-ąją galėtų mane pats pirmas pasveikinti su gimtadieniu! Man dar sunku patikėti, kad jis tokį kelią skrido tik dėl mano gimtadienio. Tačiau, atvirai, negalėčiau būti laimingesnė. Tikrai turiu geriausią šeimą ir draugus. Nieko daugiau nenorėčiau prašyti 22-ojo gimtadienio proga!“ – portalui Žmonės.lt sakė Simona.

Išties, ji gimtadienį sutinka su pačiais mylimiausiais vyrais. Pas Simoną atvyko ne tik Devonas, bet ir jos broliai. Kai supa tokie artimi žmonės, namų ir gimtinės ilgesio tiesiog neįmanoma pajusti. Tiesa, jų atvežtų dovanų S.Milinytė dar neapžiūrėjo – laukia tikrosios gimimo dienos, kuri dėl laiko skirtumo į JAV ateis gerokai vėliau nei į Lietuvą.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

„Hario Poterio“ filmų aktorių Devoną lietuvių dainininkė išvydo tik grįžusi po NBA varžybų. Per jas Simona stebėjo Los Andželo „Clippers“ ir Toronto „Raptors“, kur rungtyniauja Jonas Valančiūnas, kovą.

„Nors visada stebiu ir palaikau Lietuvos rinktinę, Kauno „Žalgirį“ bei lietuvių žaidėjus užsienyje, šį kartą stebėjau varžybas užsidėjusi „Clippers“ kepurėlę. Juk gyvenu čia, todėl šį kartą ir palaikiau Los Andželo komandą. Žinoma, pati būdama Lietuvė, negalėjau neploti ir nepalaikyti lietuvių krepšininko. Gyvai iki šiol nebuvau mačiusi Jono žaidžiant, todėl šios varžybos man buvo be galo įdomios“, – sakė Simona ir pasidžiaugė pasidariusi nuotrauką su bene garsiausiu šių dienų lietuvių krepšininku.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Praėjusiais metais Simona gimtadienį taip pat pasitiko NBA varžybose – tąsyk ji palaikė Los Andželo „Lakers“ komandą. Didelė sporto gerbėja džiaugėsi, kad apsigyvenusi JAV sulaukė pasiūlymų bendradarbiauti su įvairiomis komandomis. S.Milinytė jau bendradarbiavo su Los Andželo „Lakers“ bei „Clippers“, Hiustono „Rockets“ krepšinio komandomis bei Los Andželo „Galaxy“ futbolo komanda.

„Manau, kad tai dar ne pabaiga. Myliu sportą, todėl varžybos man yra tikrai vienas geriausių būdų paminėti gimtadienį“, – patikino Simona.

Tikrąją gimimo dieną Simona su savo broliais ir mylimuoju apžiūrės Kalėdoms išsipusčiusį Los Andželą ir jo apylinkes. Vienas kelionės taškų – Candy Cane Lane. Tokios gatvės yra išskiriamos daugelyje JAV miestų – visos gatvės gyventojai pasakiškai išpuošia savo namus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai