Simona Kateivaitė paskutinę akimirką savo vietą traukos lenktynėse užleido draugui

Simona Kateivaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors „ENEOS 1006 km“ lenktynėse didžiausias dėmesys tenka greitiems automobiliams, čia akį traukia ir lenktynininkus palaikantys žiūrovai. Tarp jų sutikome klaipėdietę studentę, bušido mergina vadinamą Simoną Kateivaitę (24).

Simona lenktynėse ne tik palaikė jėgas trasoje išbandžiusį savo vaikiną Aurimą Buikį, bet kartais varžosi ir pati. Šiemet mergina ketino dalyvauti Palangos lenktynėse vykusiose drago (traukos) varžybose, tačiau paskutinę akimirką persigalvojo.

„Esu dalyvavusi automobilių varžybose su vairuojančių moterų asociacija. Šiais metais ketinau dalyvauti „ENEOS 1006 km“ lenktynių drago rungtyje, tačiau paskutinėmis valandomis nusprendžiau, kad visgi nedalyvausiu. Šiek tiek išsigandau ir pagalvojau, geriau kol kas stebėsiu iš šalies. Lenktyniausiu gal kitąmet. Todėl prie mano automobilio vairo ketvirtadienį sėdo Aurimas“, – Žmonės.lt pasakojo Simona.

Simona Kateivaitė su vaikinu Aurimu Buikiu / Asmeninio archyvo nuotr.

S.Kateivaitė sakė, kad varžybose jos draugui sekėsi visai neblogai, tačiau kitų automobiliai buvo geresni. Aurimas lenktyniavo su Simonos BMW F10.

Ar nebijojo, kad sudaužys? „Oi, tikrai ne. Čia greitis lenktynių trasoje. Gatvėje juk kur kas baisiau“, – šypsojosi Simona.

„Dažnai dalyvaujame drago lenktynėse. Drifte dar kol kas nedrįstame, nes ten sunkiau, neužtenka tik gazą paspausti. Bet pažiūrėti įdomu. Apskritai, šį sportą labai mėgstam“, – kalbėjo S.Kateivaitė.

Greičio mėgėja Simona Kateivaitė (15 nuotr.)
+9

Pamilti greitį išmokė vaikinas

Vos gavusi vairuotojo pažymėjimą Simona sako buvusi atsargi vairuotoja. Tačiau susipažinusi su Aurimu kaip mat pamėgo greitį.

Simona Kateivaitė su vaikinu Aurimu Buikiu / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kol nepažinojau Aurimo, su klevuku 50 km/h mieste važinėjau, o dabar nardau gatvėmis. Turiu ekstremalaus vairavimo trenerį“, – atviravo Simona.

Lenktynes pamėgti taip pat paskatino jis. „Mano vaikinas labai mėgsta greitį, dragus, visas lenktynes. Aš irgi tai mėgstu, neturiu jokios baimės. Su kartingais esu ir apsivertusi, bet toliau sėdu ir lekiu, – kalbėjo S.Kateivaitė. – Tad nežinau, ar Aurimas man daro gerą įtaką, ar blogą. Viskas priklauso nuo to, kaip pažiūrėsi.“

Simona sako, kad po poros metų vairavimo ji jau gali save vadinti gera vairuotoja. „2,5 metų vairuoju kiekvieną dieną. Neseniai nuklijavau klevo lapą. Bet vairuoju, kaip koks patyręs vairuotojas“, – šypsojosi S.Kateivaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Japonijoje dėmesio sulaukusi bušido mergina Simona Kateivaitė: „Būti gražiai nėra nuodėmė“

Simona Kateivaitė (28 nuotr.)
+22
Simona Kateivaitė su vaikinu Aurimu Buikiu / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausta, ar dažnai patenka kelių policijos nemalonėn, Simona sakė: „Jie man nerašo baudų, tik perspėja. Susiduriu su gerais pareigūnais. Kol kas...“

Padeda šypsena? „Nežinau, kas padeda. Gal žmogiškumas. Vis kažkaip gražiuoju susitariame. Draugui blogiau sekasi: jis jau 4 kartus teises praradęs buvo“, – atviravo Simona.

Skaitykite daugiau