Simona ir Jonas Nainiai: „Visą gyvenimą nebūsi žvaigžde“

Simona ir Jonas Nainiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-26 11:59
Didžėjus, radijo ir televizijos laidų vedėjas, vienas iš garsiųjų „radistų“ dueto Jonas Nainys (36) galėtų vesti kursus, kaip išgyventi nesėkmes. Pavyzdžiui, kai vieną dieną pačioje populiarumo viršūnėje tavo paslaugų atsisako televizija. Kai suvoki, kad galbūt nesi geriausias... Jonas neslepia, kad įveikti duobes būtų kur kas sunkiau, jei ne žmona – drabužių prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona (30).

Jonas svarsto, kad nuolatinė sėkmė neskatina tobulėti, o liaupsės užliūliuoja. Tačiau sukrėtimai priverčia veikti, žiūrėti plačiau. Tad užsidarė Londone studijoje, su Jazzu įrašė nuostabius kūrinius – dabar jie Lenkijos topuose. Pradėjo lankyti oratorystės kursus, grįžo mokytis groti fortepijonu, kad dar geriau išlavintų balsą, ėmė kasdien garsinti audioknygas – pradėjo veikti tai, kas jam labai patinka ir ko nori išmokti. Su partneriais sukūrė muzikos ženklą „OpenPlay Music“, prodiusuoja kelis vokalistus. Pagaliau pradėjo verslą – įsigijo ir įrengė apartamentus Senamiestyje! „Gal žmonėms patiktų girdėti širdį draskančią istoriją, kokioje gilioje depresijoje skęstu, bet sorry, chebra, aš esu laimingas“, – patikina Jonas.

Kiek įmanydama jį palaiko ir Simona: „Juokauju, kad mano vyras turi pačią supratingiausią ir nuostabiausią žmoną – mane.“ Abu supranta, kad visą gyvenimą nebūsi žvaigžde, tad stengiasi nepasiduoti emocijoms, nenori, kad jos kenktų santykiams. Jono išėjimas iš radijo, o paskui ir atsisveikinimas su televizija jiedviem tikrai netapo pasaulio pabaiga. „Televizijos sprendimas nebepratęsti sutarties su Jonu iš tiesų jam padarė didžiulę paslaugą. Mes abu šiuos pokyčius įvertinome kaip stotelę, kurioje gavome laiko perkratyti savo vertybes, pasitikrinti svajones ir tikslus. Kaip sakome, viską nunulinome ir judame toliau.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai