Simona ir Jonas Nainiai mini 7-ąsias vestuvių metines: „Svarbiausia – norėti būti kartu“

Simona ir Jonas Nainiai/ Luko Balandžio ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-07 14:29
Muzikos prodiuseris, didžėjus Jonas Nainys (37) ir prekės ženklo „NuNu“ įkūrėja Simona Nainė (32) rugsėjo 7-ąją mini 7-ąsias santuokos metines. Kalbėdama su Žmonės.lt S.Nainė pasakojo, kad šią progą su vyru dažniausiai pamini tik simboliškai.

„Pavakarieniausime, pabūsime tą dieną dviese, kažko įspūdingo – nedarysime. Kai bus 10-ies metų sukaktis – tuomet gal labiau atšvęsime“, – Žmonės.lt šypsojosi S.Nainė.

Simona atvira, kaip ir visose šeime, taip ir jų poroje, per septynerius santuokos metus buvo visko.

Per prievartą mielas nebūsi. Mėgstu sakyti, kad kiekvienas turi kalbėti savo meilės kalba.

„Būna ir nesutarimų, ir labai gražių dienų. Būna ir tokių dienų, kai be to žmogaus neįsivaizduoji savo gyvenimo. Per septynerius metus esame gerokai apsišlifavę“, – sakė Simona.

Anot jos, sėkmingos santuokos recepto – nėra. „Santuoka yra dviejų žmonių noras būti kartu. Per prievartą niekada mielas nebūsi. Mėgstu sakyti, kad kiekvienas turi kalbėti savo meilės kalba. Negaliu pasakyti, kad santuoka yra darbas, bet reikia įdėti pastangų tam, kad turėtum gražius santykius, namuose vyrautų meilė, pagarba, pasitikėjimas. Dėl to reikia dirbti tiek su savimi, tiek su santykiais... Tačiau jeigu abu žmonės nori būti kartu – viskas yra įmanoma. Tiesa, Jonas labai mėgsta sakyti, kad santuoka – darbas. Kažkas labai gražiai yra pasakęs, kad tai yra darbas, už kurį tu negauni atlyginimo, bet jeigu tas darbas tampa kančia – laimingas nebūsi niekada...“, – svarstė S.Nainė.

Simona su Jonu susipažino prieš 14 metų, po septynerių metų draugystės pora susituokė. Viena gražiausių svenčių mylimųjų gyvenime įvyko Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje. Amžinos Simonos ir Jono meilės liudininkais jiems svarbią dieną tapo Ieva ir Rolandas Mackevičiai.

„Pagrindinė dovana, kurią vienas kitam įteikiame kiekvienais metais – laikas bei dėmesys. Dėl įtempto darbų grafiko trūksta tokių vakarų, kuomet gali apsikabinus ramiai pažiūrėti kino filmą, mėgautis artimo žmogaus kompanija. Būtent tai šiandien vakare su Jonu ir darysime – būsime kartu“, – portalui Žmonės.lt yra pasakojusi Simona.

View this post on Instagram

7 🤍 #wedding #anniversary

A post shared by Simona Nainė (@simutee) on

Naujausi straipsniai