Simona ir Jonas Nainiai mini 15-ąsias draugystės metines: „Tęsiam nuostabią kelionę kartu“

Simona ir Jonas Nainiai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-01 17:00
Rugsėjo 1-oji ne visiems asocijuojasi tik su mokslo ir žinių švente. Šiandien viena žinomiausių Lietuvos šou pasaulio porų – didžėjus Jonas Nainys ir dizainerė, prekės ženklo „NuNu“ įkūrėja Simona Nainė mini 15-ąsias draugystės metines.

Minėdami ypatingai gražią sukaktį Simona ir Jonas Nainiai kartu su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti mintimis apie jau 15 metų puoselėjamą draugystę. 

„Tai buvo nuostabūs metai, tačiau nesistengiame galvoti apie tai, kas praėjo. Manau, kad draugystėje svarbiausia išgyventi kiekvieną dieną, todėl svarbu žiūrėti ne atgal, o į priekį ir džiaugtis akimirkomis kartu“, – portalui Žmonės.lt sakė Jonas Nainys.

Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio archyvo nuotr.

Kadangi sukaktuvės išpuolė vidury savaitės, tiek Simona, tiek Jonas atskleidė, kad šią dieną yra pačiame darbų įkarštyje. „Šiuo metu esu pakeliui į renginį, Simona taip pat darbuojasi, todėl šią dieną paminėsime rugsėjo 7-ąją“, – atskleidė Jonas.

Būtent rugsėjo 7 dieną, 2013 metais Jonas su Simona prisiekė amžinąją meilę po bažnyčios skliautais. Viena gražiausių švenčių mylimųjų gyvenime įvyko Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje. Amžinos Simonos ir Jono meilės liudininkais jiems svarbią dieną tapo Ieva ir Rolandas Mackevičiai.

Jonas Nainys ir Simona Šermukšnytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Jonas Nainys ir Simona Šermukšnytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Minėdami draugystės metines pora šia žinia pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. J.Nainys pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame matyti prieš daugelį metų darytas kadras iš tų laikų, kai „radistas“ ir „mokinukė“ susipažino. Tiesa, jų pažintis prasidėjo ne kur kitur, o internetinėje pažinčių svetainėje.

„Mums rugsėjo 1 diena – draugystės pradžios diena. 2006 metais susitikom ir vis dar tęsiam nuostabią kelionę kartu. Ačiū, Simute, už viską. Branginu ir myliu tave“, – pasidalijęs nuotraukomis rašė jis.  

Mums rugsėjo 1 diena - draugystės pradžios diena. 2006 metais susitikom ir vis dar tęsiam nuostabią kelionę kartu. Ačiū @simutee už viską. Branginu ir myliu tave 🥰

Posted by Jonas Nainys on 2021 m. rugsėjo 1 d., trečiadienis

S.Nainė savo socialinio tinklo Instagram „Story“ taip pat užsiminė apie šią ypatingą dieną ir pasidalijo keliais romantiškais judviejų kadrais. 

Praėjusiais metais su portalu Žmonės.lt dalindamasi mintimis apie santuoką, Simona atskleidė, kad jos suvokimu, vienodo recepto laimingiems santykiams nėra.

Jonas ir Simona Nainiai / Luko Griciaus nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai / Luko Griciaus nuotr.

„Santuoka yra dviejų žmonių noras būti kartu. Per prievartą niekada mielas nebūsi. Mėgstu sakyti, kad kiekvienas turi kalbėti savo meilės kalba. Negaliu pasakyti, kad santuoka yra darbas, bet reikia įdėti pastangų tam, kad turėtum gražius santykius, namuose vyrautų meilė, pagarba, pasitikėjimas. Dėl to reikia dirbti tiek su savimi, tiek su santykiais... Tačiau jeigu abu žmonės nori būti kartu – viskas yra įmanoma. Tiesa, Jonas labai mėgsta sakyti, kad santuoka – darbas. Kažkas labai gražiai yra pasakęs, kad tai yra darbas, už kurį tu negauni atlyginimo, bet jeigu tas darbas tampa kančia – laimingas nebūsi niekada...“, – tuo metu svarstė S.Nainė.

Naujausi straipsniai