Simona Burbaitė surado tobulą darbo vietą

Simona Burbaitė / Monikos Dovidaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-16 15:59
Nuo šiol tinklaraštininkę Simoną Burbaitę kelias dienas per savaitę galima sutikti naujoje Vilniaus aukštos klasės bendradarbystės (ang. coworking) erdvėje „Monday Office“.

„Ofiso ieškojau daugiau nei metus. Buvo ne taip lengva rasti, kaip atrodė iš pradžių. Įvairūs variantai netiko dėl lokacijos, erdvės ar kainos. Atostogaujant Tailande, per socialinius tinklus mane pasiekė žinia, kad Vilniuje atsidarė nauja, stilinga bendradarbystės erdvė. Jos nuotraukos ir aprašymai atrodė įkvepiančiai, todėl dar būdama toli jau tariausi dėl susitikimo“, – pasakoja S. Burbaitė.

Anot jos, nepaisant to, kad tinklaraštininkai gali dirbti, iš kur tik panorėję, tereikia turėti kompiuterį ir prieigą prie interneto, tačiau turėti savo darbo vietą yra labai svarbu.

„Savarankiškas darbas reikalauja disciplinos, kad užduotys nebūtų atidėliojamos ir namų rutina neužgožtų profesinių dalykų. Atskirti darbą ir asmeninį gyvenimą yra labai svarbus aspektas, kurio dauguma pradedančių dirbti savarankiškai nepaiso“, – sako tinklaraščio „Geriausia draugė“ ir to paties pavadinimo knygos autorė.

Renaro Skaisgirio nuotr.
Renaro Skaisgirio nuotr.

S. Burbaitė paneigia stereotipą, kad tinklaraščio rašymas yra lengvas ir vien tik malonus užsiėmimas. „Tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Turi nuolat kaupti idėjas, jas fiksuoti, kurti įdomų turinį, redaguoti nuotraukas, dirbti su video medžiaga, dalykiškai bendrauti ir t.t. Tai ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla, todėl ofisas būtinas“, – sako viena žymiausių Lietuvos tinklaraštininkių.

„Tiesiog tobula vieta darbui, čia aš susikaupiu ir pasisemiu įkvėpimo, mėgaujuosi bene geriausia kava Vilniuje ir išskirtinio stiliaus aplinka“, – atskleidžia Simona Burbaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai