Simona Burbaitė šeštadienio vakarą leido turiningai: „Tiesą pasakius, visai nesiruošiau“

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-16 20:47
Vieninteliame Lietuvoje „Moterų bėgime“ sulaukta labai daug dalyvių. Be draugiško bėgimo, moterys šiandien galėjo pasimėgauti masažais, jų laukė įvairios pramogos, gausus dalyvių krepšelis su „Nike“, „Sebamed“ ir kitų rėmėjų dovanomis, išskirtiniai finišuotojų medaliai. Bėgime dalyvavo ir mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė.

„Bėgti pasiūlė draugė, kartu užsirašėme. Pagalvojome, kad tai puiki proga susitikti bei pabendrauti ir su kitomis moterimis, man labai patinka tokie renginiai, kurie skatina moterišką solidarumą. Tiesą pasakius, visai nesiruošiau“, – kalbėjo tinklaraštininkė S. Burbaitė.

Ji pasakojo, jog keturis kartus per savaitę praleidžia treniruoklių salėje, taip pat kelis kartus lanko Muay Thai treniruotes, kurios labai intensyvios, todėl šį kartą 5 km Simonai buvo tarsi apšilimas.

Simonai šis bėgimas buvo puiki pramoga.

„Pati nesu įsimylėjusi bėgimo, bet kartais užeina noras apsiauti sportinius batus, užsidėti ausines, pasileisti gerą muziką ir bėgti. Bet ne parku, o senamiesčio gatvėmis“, – Žmonės.lt pasakojo Simona.

Kadangi Simona rašo apie madą, dažnai jai tenka pagalvoti ir apie gražią sportinę aprangą.

„Sportuodama prioritetą teikiu patogumui ir komfortui. Tačiau kas sakė, kad sportuojant negalima būti ryškiai ar stilingai? Kodėl reikia bijoti išsiskirti ar atrodyti įdomiai? Sporto aprangai skiriu didelį dėmesį – apsmukusioms, nublukusioms tamprėms ar sudėvėtiems sportiniams bateliams sporto salėje – ne vieta. Stilinga apranga bus dar viena motyvacija šiandien išsportuoti keksiuką, kuriuo tave sugundė draugė“, – šypsojosi tinklaraštininkė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Merginas sukvietė „Girl Power running“ idėja, siekianti motyvuoti mergaites iš mažų miestų, miestelių ir kaimų bei skatinti jas siekti aukštų tikslų, suteikti pasitikėjimo savimi bei svarbių gyvenimo įgūdžių. Merginoms įteikti bėgimo bateliai, jas treniruotis skatina specialiai tam sukurta feisbuko grupė, veiklios moterys, bėgimo entuziastės ir pačių merginų draugystė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai