Simona Burbaitė pristato rankų darbo juvelyrikos kolekciją

Simona Burbaitė / Monikos Rukaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-08 10:18
Atėjo laikas pakeisti nusistovėjusį įspūdį, kad juvelyrika yra antraeilis mados dalykas, juk labai dažnai juvelyrika gali padiktuoti visą žmogaus įvaizdį, o kartais – tapti pagrindiniu sukurto įvaizdžio akcentu. Tinklaraštininkė ir DJ Simona Burbaitė pristato papuošalų kolekciją: ji ne tik tapo rankų darbo juvelyrikos kolekcijos veidu, bet ir prisidėjo ją kuriant.

Atėjo laikas pakeisti nusistovėjusį įspūdį, kad juvelyrika yra antraeilis mados dalykas, juk labai dažnai juvelyrika gali padiktuoti visą žmogaus įvaizdį, o kartais – tapti pagrindiniu sukurto įvaizdžio akcentu. Tinklaraštininkė ir DJ Simona Burbaitė pristato papuošalų kolekciją sukurtą bendradarbiaujant su juvelyrikos prekės ženklu „Soda Futura“.

„Aš visada svajojau apie galimybę ne tik sukurti kažką įdomaus, bet tuo pačiu, kad produktas turėtų pridėtinę vertę. Jie kalba apie ateities reiškinius, kaip ateiviai, robotai ir naujos planetos Saulės sistemoje. Nori įkvėpti visus svajoti, išeiti iš sukaustytų ribų, plačiai matyti pasaulį ir ypač – pamilti juvelyriką. Mūsų vertybės, požiūris bei estetika labai sutampa, todėl be galo džiaugiuosi, kad nusprendėme sukurti bendrą papuošalų kolekciją“, – pasakojo S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Monikos Rukaitės nuotr.
Simona Burbaitė / Monikos Rukaitės nuotr.

Ateities moterims

Šioje uvelyrikos kolekcijoje – rankų darbo papuošalai iš sidabro ir dėmesys ateities moteriai. Neatsitiktinai kolekcija pavadinta „Future Woman“ (liet. ateities moteris), o kiekvienas kolekcijos papuošalas pavadintas garsiausių astronaučių moterų vardais.

„Kurdamos kolekciją galvojome apie moterį, kuriai rūpi ir tai, kas vyksta dabar, ir tai, kas vyks ateityje. Ji savaip supranta laimę, puoselėja savo unikalumą, nesivaiko standartų, tuo pačiu moka džiaugtis paprastais dalykais ir neatidėlioja gyvenimo. Tik ji pati sprendžia, ką apsirengs, kaip atrodys, ką valgys, su kuo bus, ką pirks, kur keliaus, kada išeis, kam skirs savo energiją, su kuo bendraus, ką mylės, ant ko pyks, kam atleis. Iš tiesų, mes kiekviena esame ta ateities moteris ir turime galios prasmingai save realizuoti tuo pačiu skatindamos ir kitus aplink tobulėti bei imtis veiksmų, kurie lems, koks bus rytojus.“, – apie kolekciją pasakojo S.Burbaitė.

Kolekcija taip pat kviečia nelaukti ypatingų progų puoštis, o susikurti tas progas kasdien pačioms. Papuošalai yra universalūs, patogūs ir prie visko tinkantys, kad moteris pasipuošusi per dieną galėtų nuveikti labai daug. Kolekcijoje yra net trijų skirtingų rūšių apyrankės, puošnūs ir kasdieniai auskarai, žiedai, kolekcijos puošmena – galvos papuošalas, rankomis pagamintas iš kristalais puoštų grandinėlių. Dar vienas kolekcijos išskirtinumas – kolekcijos papuošalai parduodami sidabrinio ir paauksuoto dueto pavidalu.

„Tokiu būdu moteris pati gali rinktis, kaip ji nori papuošalus nešioti tą dieną – galbūt šiandien norėsis užsidėti 22 karatų auksu dengtą apyrankę, rytoj sidabrinę, poryt vieną paauksuotą, o kitą sidabrinę“, – spalvų pasirinkimą komentavo S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Monikos Rukaitės nuotr.
Simona Burbaitė / Monikos Rukaitės nuotr.

Bendros kolekcijos kūrimas vyko nuotoliniu būdu. Sukurti bendrą kolekciją karantino metu – gali pasirodyti nelengva užduotis, tačiau nemaža kolekcijos kūrimo darbų dalis sklandžiai vyko nuotoliniu būdu.

Be to, prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ir kiti savo srities profesionalai: fotografė Monika Rukaitė, makiažo meistrė Neringa Čukinienė, plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir operatorius Dovydas Trumpa.

„Viską siekėme padaryti labai kokybiškai ir į šią kolekciją sudėjome daug meilės. Net neabejojame, jog moterys tai tikrai pajus“, – pasakojo S.Burbaitė.

Naujausi straipsniai