Simona Burbaitė nustebino gerbėjus: „Matuojuosi naują spalvą“

Kairėje Simona su peruku, dešinėje - fotograufota šią savaitę / Asmeninio archyvo / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-20 20:29
„Blondinė vienam vakarui ar visam gyvenimui?“ – penktadienio vakarą socialinių tinklų feisbuko ir instagramo paskyrose paprovokavo modelis bei tinklaraštininkė Simona Burbaitė ir įkėlė dvi naujas nuotraukas. Gerbėjai nustebo, nes, daugybę metų nešiojusi tamsius plaukus, Simona nuotraukose buvo su visai kita plaukų spalva.

Nemaža dalis komentatorių gyrė medaus spalvą, o modelis rašė, kad jai pačiai įdomu ir keista save tokią matyti – lyg būtų kitas žmogus.

Žmonės.lt paklausta, ar nusidažė plaukus, ar tai tik perukas ar kompiuterinis triukas, Simona nusišypsojo: „Matuojuosi naują spalvą – su mano geriausiu draugu Mantu Tautvaišu“.

Šis plaukų stilistas jau kelerius metus tvarko modelio plaukus. „Sugalvojome eksperimentą – patikrinti, kaip atrodyčiau turėdama šviesius plaukus, nes iš prigimties esu tamsi. Mantas uždėjo natūralių plaukų peruką, – pasakojo Simona ir pridūrė: – Sakyčiau, puiki išeitis norinčioms greitai ir efektyviai pakeisti įvaizdį. Kas kerpa, kas dažo plaukus, o kas išvis naujus užsideda.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai