Simona Burbaitė: „Depresiją vadinau tinginių liga tol, kol pati nesusirgau“

Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė / Gintauto Rapalio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 12:00
„Skambindavau mamai naktimis ir sakydavau, kaip nenoriu gyventi, kaip noriu kuo greičiau nutraukti šias kančias, nes tiesiog nežinau, kaip išeiti iš šios būsenos, kuri mane kankina... Ir tik dabar galiu pabandyti įsivaizduoti, kokią kančią aš jai sukėliau, todėl labai jos atsiprašau“, – pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos modelis, tinklaraštininkė, „Mis Lietuva 2013” pirmoji vicemis Simona Burbaitė.

Žvelgiant į 26-erių Simoną sunku ir patikėti, kad jai gyvenime gali ko nors trūkti. „Tik iš šono visi gražūs atrodo laimingi, turtingi, sėkmingi, ir populiarūs“, – sako Simona. Lygiuodamasi į plačiai besišypsančius žmones žurnaluose ir tikėdamasi kažko pasiekti tik išvaizdos dėka, Simona prieš kiek daugiau nei metus sunkiai susirgo depresija.

„Vadinau tai tinginių liga tol, kol pati nesusirgau“, – sakys Simona, pirmadienio vakarą LNK televizijos laidoje būsianti kaip niekada atvira.

Tad kas nutiko, kad iš pažiūros dėmesiu ir populiarumu besimėgaujanti mergina vieną dieną nebenorėjo gyventi? Ką reiškia jausmas, kai sunku ne tik išlipti iš lovos, tačiau ir kramtyti maistą? Ir kodėl ji sako, kad būti tik gražiai neturi nieko bendra su sėkmingumu, o siekis tuo užkariauti pasaulį gali sugriauti gyvenimą?

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai